Karadeniz Pet

Sitede beni online gören cennetlik :)

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Mert DEMİRSOY

Guest
Başlıkta belirttiğim gibi ''Sitede beni online gören cennetlik :) '' bu aralar derslerin yoğunlugu nedeniyle(sene sonuna kadar hafta içleri hafta sonları bu şekilde olucak galiba) siteye fazla giremiyorum. Boş vakitlerim oldukça siteye girmeye çalışıyorum.Kimse gittiği mi sanmasın ben burdayım arkadaşlar :)

Süleyman herşeyden önce geleceğin için derslerin ve okulun.Kalan zamanlarda herzaman bekleriz.

Serkan abinin söyledigi gibi Süleyman. Dersler önce gelir ;)

Ablacığım ne yazık ki bende 1-2 hafta sonra aynı senin gibi olacağım. Derslerine mutlaka odaklan, onlar seni geleceğe taşıyacak unutma. :)

Ablacığım ne yazık ki bende 1-2 hafta sonra aynı senin gibi olacağım. Derslerine mutlaka odaklan, onlar seni geleceğe taşıyacak unutma. :)

1-2 hafta mı o nasıl dershane ben derslere basladım bile :D yogun bir tempo ile devam ediyorum :D

Dersler daha onemli ayruca dostlar unutulmaz kardesim :) sevtap bu senin icinde gecerli bebisim

Malesef benimde yazın son 2 haftasından beri aktif takıldığım zamanlar sona erdi,dersler dersler dersler...

Ben gecen sene atlattim sinavi 3 sene rahatim ins allah kolaylik versin

Dersler daha onemli ayruca dostlar unutulmaz kardesim :) sevtap bu senin icinde gecerli bebisim
Evet abla.
aynen kardeşim önce okul notlari sonra kuşlar vs
Haklısın.
Malesef benimde yazın son 2 haftasından beri aktif takıldığım zamanlar sona erdi,dersler dersler dersler...
Kardeşim sen yine daha iyi 10 sun ama çok çabuk geçiyor şimdiden başla
Ben gecen sene atlattim sinavi 3 sene rahatim ins allah kolaylik versin
boşlarsan sonra 12 de görürsün gününü 1 senede 4 seneyi öğrenmeye çalışırsın :)
Cümlemize:( Ömür biter ders bitmez...

Aynen :)