Karadeniz Pet

Oto teyp aranıyor :)

Yusufcukh

Meraklı Üye
Merhabalar. ekranlı veya usb girişli teyp aranıyor :)
2. el olması sorun değil yeter ki uygun fiyatlı olsun. İletişim bilgilerim imzamda mevcut

Son düzenleme:
Pioneer DEH 8350 SD var düşünürsen çok temiz kullanıldı. Özelliklerine internetten bakabilirsin.

Yakında ben de ev ve özel ucak alacağım buradan :) hadi hayirli olsun

Ev ne tarafta düşünüyorsun Yusuf :) 1+1, 2+1,5 . Uçak Hezarfen de Cesna var, görebilirsin :p.

Elim hiç aza gitmiyor 4 +1 5+1 den aşağısı kurtarmaz :)

Ümraniye sanayi karşısında oto teyp dükkanlarında 50 tl den başlayan sıfır teypler bulabilirsiniz.

Ümraniye sanayi karşısında oto teyp dükkanlarında 50 tl den başlayan sıfır teypler bulabilirsiniz.

baya terse kalıyor orası ama aklımda olsun teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Pioneer DEH 8350 SD var düşünürsen çok temiz kullanıldı. Özelliklerine internetten bakabilirsin.

özelden mesaj attım ordan görüşelim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

Yakında ben de ev ve özel ucak alacağım buradan :) hadi hayirli olsun

adaş hemen yardımcı olalım :)) Konu dışına açtım vallaha SERBEST yazıyodu :))

N11 ve benzeri sitelerde 50tl civarı aradığınız özelliklerde oto teyp'ler mevcut, bende aracım için geçenlerde n11'den çok uygun bir fiyata sıfır oto anfi aldım 100tl gibi bir fiyata.

N11 ve benzeri sitelerde 50tl civarı aradığınız özelliklerde oto teyp'ler mevcut, bende aracım için geçenlerde n11'den çok uygun bir fiyata sıfır oto anfi aldım 100tl gibi bir fiyata.
Bi gozatayim iyi fiyatmis Teşekkürler

Hayırlı olsun şimdiden.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi