Karadeniz Pet

Otobüs yolculuğu?

reminderx

Yeni Üye
yarın akşam 15 saatlik bi otobüs yolculuğu yapıcam ve kuşumuda götürcem ötmemesi karanlık olması amacıyla botumun ayakkabı kutusunda götürmeyi palnlıyorum yanıma mı almalıyım yoksa bagaja koysam sıkıntı olurmu istanbul antalya arası

yarın akşam 15 saatlik bi otobüs yolculuğu yapıcam ve kuşumuda götürcem ötmemesi karanlık olması amacıyla botumun ayakkabı kutusunda götürmeyi palnlıyorum yanıma mı almalıyım yoksa bagaja koysam sıkıntı olurmu istanbul antalya arası
Kutuya koymayın malum havalar da sıcakladı kafesde götürün kafesin üstünü örtün birşey olmaz.

Valla youtube ta bir adam vardı izmirden ankaraya kuş götürmüş ayakkabı kutusunda ama sıcakta hayvanlar haşlanmışlar :(:(

Bende kuslarimla yolculuga ciktim kafesin ustunu bez ile orttum karanlik olsun diye oyle yolculuk ettik hem sesleri cikmadi hemde kuslarimi saglikli bi sekilde eve getirdim

ŞAKA AMAÇLI;
Kuşa narkoz verin. Kafesin içinde kafası güzel olur. Sizde rahat rahat gidersiniz.
Şakanın aksine böyle birşey sakın yapmayın :D:D

Mantıklı bişey alırken de sıkıntı çıkarır bagaja koymak
Ama antalya dan izmire giderken koltugun uzerine biraktim kafesi iki bilet kestim :) acil gitmem lazimdi iceri hayvan almayiz dediler bende ikinci bi bilet aldim kuslarimi da pencere kenarina koydum muavin sorun cikardi ama yine goturdum:)

Reminderx:) yüzde 90 doğal şampuanla yıkanan, beraber çorbalar içtiğiniz, birbirinize silgiler fırlattığınız kuştan mı bahsediyorsunuz :) bagaja koysam mı diyorsunuz bir de :))
bagajda siz gidin kuş sizin koltukta dursun nasıl fikir :) trollsünüz ya da değil genel bilgi olsun diye yazayım kuşu hava almayacak biçimde kutuya koymak akıl işi değildir.

Reminderx:) yüzde 90 doğal şampuanla yıkanan, beraber çorbalar içtiğiniz, birbirinize silgiler fırlattığınız kuştan mı bahsediyorsunuz :) bagaja koysam mı diyorsunuz bir de :))
bagajda siz gidin kuş sizin koltukta dursun nasıl fikir :) trollsünüz ya :D değil genel bilgi olsun diye yazayım kuşu hava almayacak biçimde kutuya koymak akıl işi değildir.
Bu da iyiymiş bak ;):D:D:D

ŞAKA AMAÇLI;
Kuşa narkoz verin. Kafesin içinde kafası güzel olur. Sizde rahat rahat gidersiniz.
Şakanın aksine böyle birşey sakın yapmayın :D:D

Ingiltere'de ki ureticiler; kuslarini yarismalara gotururken, yolculuk sirasinda strese girmesinler diye sularina "Guardian Angel" katarlar. Narkoz kadar olmasa da kuslari sakinlestiriyor

Geri