petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oyun hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Berşan KENAR tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın Aleyküm abiletim/ablalarım.bıdık ben onu rahatsiz etmeyince oyun oynuyor kafesin uzerinde elime alisti omzuma alisti etrafada alisti ancak benle hiç oynamıyor onu ne yapıcam konuşmaya başlayınca put gibi bana bakıyo elime alincada hemen kafese uçuyo benle ilgilenmiyo hel kafesinde olmak istiyor lütfen yardım edin :)(

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Yardim yokmu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Oyuncaklarını kuşun olmasını istediğin bir yere koyarsan orada gelip oynayacaktır.
    Masa, koltuk üstü, yer..

3. ArapGulu

ArapGulu New Member

Beğenileri:
    0
    Benimkide bensiz oynamiyo kiymetini bil :D kafese sokmak icin binbir emek binbir oyun
    Ortasi yok mu bunlarin :)

4. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Vallaha ne biliyim :) Benim istediğim senin kuş senin istediğin benim kuş takasmı yapsak :) bnmki hep kafese gitmek istiyo kafes nereye o oraya :)

5. ArapGulu

ArapGulu New Member

Beğenileri:
    0
    Aman isteme yem yemeye gidiyor tek ayak kapida. Ayaga kalktigim an kacis kafes fobisivar resmen :D
    Aldiktan bi hafta sonra kafesi buyuttum belki o yuzden

6. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş büyüdükçe huylarıda değişecek benimkiler bir zaman geliyor kafese girmiyorlar başka bir zaman kafesten çıkmıyorlar önemli olan kuşunu rahat bırak ama ilgilen mutlaka ilgiyi kesme.

mobil cihazdan tapatalk kullanılarak gönderildi

7. FEthi SAĞOL

FEthi SAĞOL New Member

Beğenileri:
    0
    benimkide gündüzleri kafesten çıkmıyor çıkarınca direk kafese gidiyor. Akşamları kafesten çikip omuzuma gelip ısırıyor :D ısırdıktan sonra kafese kaçıyor. sanki ebelemece oynuyoruz :) Sonra parlak oyuncaklara gagalıyor. 8:00- 23:00e kadar açık bırakıyorum

3 aylık kuşumun ısırmaması için ne yapabilirim ki kuş konuşmaya başlama aşamasında:)

8. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Bakalim ilerde nolacak dun kafesi uzerini orttun baya bi omuzumda durdu daha sonra dizime indir uyudu sonra koydum. Suan konusturmaya calisiyorum Allahın izniyle çalışmalarıma cevap verecek . :)

9. Daryl

Daryl New Member

Beğenileri:
    0
    omzuna koy kafese yanaştır dibine kadar pıt diye giriyorlar

Sayfayı Paylaş