Karadeniz Pet

Oyun hakkında

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Selamın Aleyküm abiletim/ablalarım.bıdık ben onu rahatsiz etmeyince oyun oynuyor kafesin uzerinde elime alisti omzuma alisti etrafada alisti ancak benle hiç oynamıyor onu ne yapıcam konuşmaya başlayınca put gibi bana bakıyo elime alincada hemen kafese uçuyo benle ilgilenmiyo hel kafesinde olmak istiyor lütfen yardım edin :)(

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

Yardim yokmu

Benimkide bensiz oynamiyo kiymetini bil :D kafese sokmak icin binbir emek binbir oyun
Ortasi yok mu bunlarin :)

Benimkide bensiz oynamiyo kiymetini bil :D kafese sokmak icin binbir emek binbir oyun
Ortasi yok mu bunlarin :)
Vallaha ne biliyim :) Benim istediğim senin kuş senin istediğin benim kuş takasmı yapsak :) bnmki hep kafese gitmek istiyo kafes nereye o oraya :)

Vallaha ne biliyim :) Benim istediğim senin kuş senin istediğin benim kuş takasmı yapsak :) bnmki hep kafese gitmek istiyo kafes nereye o oraya :)

Aman isteme yem yemeye gidiyor tek ayak kapida. Ayaga kalktigim an kacis kafes fobisivar resmen :D
Aldiktan bi hafta sonra kafesi buyuttum belki o yuzden

Kuş büyüdükçe huylarıda değişecek benimkiler bir zaman geliyor kafese girmiyorlar başka bir zaman kafesten çıkmıyorlar önemli olan kuşunu rahat bırak ama ilgilen mutlaka ilgiyi kesme.

mobil cihazdan tapatalk kullanılarak gönderildi

benimkide gündüzleri kafesten çıkmıyor çıkarınca direk kafese gidiyor. Akşamları kafesten çikip omuzuma gelip ısırıyor :D ısırdıktan sonra kafese kaçıyor. sanki ebelemece oynuyoruz :) Sonra parlak oyuncaklara gagalıyor. 8:00- 23:00e kadar açık bırakıyorum

3 aylık kuşumun ısırmaması için ne yapabilirim ki kuş konuşmaya başlama aşamasında:)

Bakalim ilerde nolacak dun kafesi uzerini orttun baya bi omuzumda durdu daha sonra dizime indir uyudu sonra koydum. Suan konusturmaya calisiyorum Allahın izniyle çalışmalarıma cevap verecek . :)

omzuna koy kafese yanaştır dibine kadar pıt diye giriyorlar

Geri