Karadeniz Pet

parazit spreyi hakkında

yao ako

Onursal Üye
bende eskiden kalan bir parazit spreyi var. kuş için değil de tünekler ve kafes için kullanılır mı ?kuş yokken

bende eskiden kalan bir parazit spreyi var. kuş için değil de tünekler ve kafes için kullanılır mı ?kuş yokken
Üstlerinde son kullanım tarihleri var.O süreden sonra yapısal ve kimyasal bozulma gerçekleşebilir yani parazit spreyi statüsünden çıkabilecek. Kuşlarda tünekleri ve kafeslere sürtünüp ısırdıkları için yararından çok zararı olacağını düşünüyorum.Eğer son kullanım tarihi yazmıyorsa ve üstünden 1-2 sene geçtiyse kullanmayın derim tabi işin ehlileri daha iyi bilir.

Üstlerinde son kullanım tarihleri var.O süreden sonra yapısal ve kimyasal bozulma gerçekleşebilir yani parazit spreyi statüsünden çıkabilecek. Kuşlarda tünekleri ve kafeslere sürtünüp ısırdıkları için yararından çok zararı olacağını düşünüyorum.Eğer son kullanım tarihi yazmıyorsa ve üstünden 1-2 sene geçtiyse kullanmayın derim tabi işin ehlileri daha iyi bilir.
yok çok eski değil maksimum aylık

Bende zamanında bilinçsizce almıştım,kullanmadım hiç,kafesi kafes aksesuarlarını bir güzel yıkıyorum sıcak su ile ,tünekleri ocakta kurutuyorum,bir parça kağıt havluya azıcık sırke döküyorum bir güzel siliyorum o bezle her yeri oh mis gibi 😁😁 bende düşündüm sonra bite davetiye çıkarırım şimdi ,hem hayvana zararlı hayvan tünekte olsa ona geçer diye düşündüm vazgeçtim yani😁

Elma sirkeli su dahs faydalıdır ondan emin olun. Kimyasaldan kaçının.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuşun üzerine de parazit spreyi yerine sirkeli su sıkabiliyorduk değil mi? Banyo harici.

Ben kafes temizliği için arada sirkeli su kullanıyorum

@ yao ako sizin artık bunu bilmeniz lazım.Forumda parazit spreyleri hakkında bir çok konu var.Hiç bir şekilde bu spreyleri kullanmamamız lazım.:)

Geri