Karadeniz Pet

Pellet nedir, nerede bulunur?

ahmet2222

Yeni Üye
Muhabbet kusumu daha saglikli beslemek icin pellet ariyorum. Internette birkac link buldum ama hangisi daha uygun olur bilmiyorum. Yardimci olabilecek var midir?

Bulabilirseniz Versele Laga B14 yada B18 tercih edin..

Bu pelet yemi kuşlar yiyormu dostlar, almak gereklimidir.

Ben de denemek istiyorum fakat arastirmama ragmen nereden alabilirim bulamadim ? Alabilecegimiz guvenilir bir yer tavsiyesi olan varsa cok sevinirim.

Şu an Gr Pet’te B14 var diye biliyorum..
Tesekkurler, Baktim simdi 4 kg olarak varmis cok fazla benim icin cunku daha once hic almadim kusum sever mi sevmez mi bilmiyorum daha kucuk bi paket olsa alabilirdim. Kanaryalar icin olandan 500 gr olarak vardi sadece 😕

Ben pellet yem hakkında veteriner ile görüşmüştüm. Bunlardan yerse dışkıları renkli olabiliyormuş, korkmayın. Aspura alışan kuşlarda pelet yeme geçiş biraz zor oluyor.

Tesekkurler, Baktim simdi 4 kg olarak varmis cok fazla benim icin cunku daha once hic almadim kusum sever mi sevmez mi bilmiyorum daha kucuk bi paket olsa alabilirdim. Kanaryalar icin olandan 500 gr olarak vardi sadece 😕
Pelet yeme geçiş süreci çok sancılıdır kuşların alışması kolay olmuyor bu sebeple 4 kg almak gibi bir hataya düşmeyin, Kanarya ve ispinozlar için satılan daha küçük peletleri alıp deneyebilirsiniz.

Pelet yeme geçiş süreci çok sancılıdır kuşların alışması kolay olmuyor bu sebeple 4 kg almak gibi bir hataya düşmeyin, Kanarya ve ispinozlar için satılan daha küçük peletleri alıp deneyebilirsiniz.
Evet 4 kg cok fazla kusun yememe ihtimaline karsi aldigim urune yazik olabilir, kanaryalar icin olani kullanabilecegimi bilmiyordum cok sagolun o zaman denemek icin 500 gr olandan alabilirim 😉

Geri