Karadeniz Pet

Photoshop Bilgisi Olan Var Mı?

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
Knqy0V.png

Çok muhteşem logolar yaparım :p El emeği göz nuru :D

Şimdi yapacak arkadaşları da şaşırtıyon sen :D

Eşim web, logo tasarımcısı isterseniz size uygun fiyatlı bişey yapsın.

Logo da olmasını istediğiniz şeyleri bana iletirseniz ben yardımcı olabilirim. Bloğunuz hayırlı olsun.

Logo da olmasını istediğiniz şeyleri bana iletirseniz ben yardımcı olabilirim. Bloğunuz hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, logo da .png formatında bir muhabbet kuşu olursa (jumbo veya ingiliz) logo boyutu sitedeki logo gibi ayarlayabilirsiniz. Renkleri de temaya uygun yapabilirsiniz :) Sade ve şık görünsün yeter hocam.

Teşekkür ederim, logo da .png formatında bir muhabbet kuşu olursa (jumbo veya ingiliz) logo boyutu sitedeki logo gibi ayarlayabilirsiniz. Renkleri de temaya uygun yapabilirsiniz :) Sade ve şık görünsün yeter hocam.

Şu an kendi bilgisayarımda değilim. Akşama göndericem. Elimden geleni yapacağım.

Harun ağabeyim çok teşekkür ederim, Allah razı olsun :)
@Kaksoy bunu şeffaf yapabilir misiniz acaba? Hizliresim.com 'a da yüklerseniz çok harika olur veya .rar larsanız?

bana mailiniz varsa özelden yazin atayim png olarak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:37 --

bu png eğer burdan alamazsaniz ben mailinizede atarim dediğim gibi

Tamamdır bunu .png olarak indirdim çok ama çok teşekkür ediyorum. Şimdi boyutlandırıp bir atayım ftp ye :)

tevfik bey simdi sitede baktım logoyu koymuşsunuz ama kuşlar biraz koyu olmuşlar düzelttim tekrar bunu koyarsaniz daha sağlıklı olur

Profesyonel olarak logo tasarlanır lütfen iletişime geçiniz

murat@r10.net mail adresim

Harun ağabeyim, ilk yaptığın logoyu acaba transparan yapabilir misin rica etsem?

@Gomtan hocam ücret talebinde bulunamam, ücretsiz yapabilirseniz iletişime geçeyim?

Tevfik kardeşim ahh anlasam bu işlerden sana ne logolar yapardım ama , ben imza eklemeyi bile bilmiyorum :(

Umarım en güzel şekilde ayarlarsın.

Geri