Karadeniz Pet

Piyasa fiyatı

130 tl yeterli mi ?

• Yeterli

• Az

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar kuşlarımı satıyorum hepsi kendi kuşlarımın yavruları kendime ayırdığım damızlıklar. 5 aylıkla 2 aylık arası 6 tane kuş var bunları satmak istesem kaç tl den satabilirim. Çek kırığı yavrular. Dişi erkek karışık 6 muhabbet kuşu. Bir yere sordum 6 tanesini 130 a alırım dedi uygun mudur sizce yoksa daha mı fazla tutar ?

Ticarete bak be. İnsanlar demekki böyle zengin oluyor. Tanesini 20den alıp en az 50ye satacak. 5 de masraf yaptı desek (ki mümkün değil) %100 kar yapacak. İmkanınız varsa buradan ilan vererek veya kendi imkanlarınızla sahiplendirin. Olmadı isteyen varsa eşe dosta bedava verin.

Ticarete bak be. İnsanlar demekki böyle zengin oluyor. Tanesini 20den alıp en az 50ye satacak. 5 de masraf yaptı desek (ki mümkün değil) %100 kar yapacak. İmkanınız varsa buradan ilan vererek veya kendi imkanlarınızla sahiplendirin. Olmadı isteyen varsa eşe dosta bedava verin.
aynen size katılıyorum süleyman bey soyguncu bunlar sakın verme o fiyata eşe dosta bedava ver daha iyi prim yaptırmayalım bu tür insanlara sende 20 alcak hemen peşinden birini gönder kuş almaya 75-50 arası fiyat cekecek tanesine..

Bizede çok az geldi ki zaten söylediğim yer kuşları 65-70 den satan bir yer

aynen size katılıyorum süleyman bey soyguncu bunlar sakın verme o fiyata eşe dosta bedava ver daha iyi prim yaptırmayalım bu tür insanlara sende 20 alcak hemen peşinden birini gönder kuş almaya 75-50 arası fiyat cekecek tanesine..
Burdan ilan açsam kaç tl ye açmalıyım hiç satmadım şimdiye kadar kuş

Fiyat işi size kalmış. İlanlar bölümüne bakıp piyasayı üç aşağı beş yukarı öğrendikten sonra emeğinizin karşılığını istersiniz.

ben bi pet shopa sordum olurda yavrularım olursa tanesini kaçtan alır acaba diye meraktan.. 10 tl den alırım dedi :D

Fiyat işi size kalmış. İlanlar bölümüne bakıp piyasayı üç aşağı beş yukarı öğrendikten sonra emeğinizin karşılığını istersiniz.
Tamamdır çok teşekkürler. Bizde çok şaşırdık aslına bakarsanız çünkü daha fazla bekliyorduk teşekkür ederim yardımınız için.

forumdan satmayı dene 30-40 a satılıyor genelde..

aynen renan :D ben başka bişey diyecektim de şimdi umuma açık alanda söyleyemem onu :D

İlan açma sayfasındaki açıklamada yazıyor. Örnek video linki de var. Seyredebilirsiniz.

bak uyanık belescıler ya 10 20 tl nedır ya sen okadar emek ver masraf et ugras adam 20 den 10 tlden alayım desın kufur gıbı resmen 35den assagı verme derım ben mıllet nekadar cakal ya

Telefonu yan cevirirseniz gozukuyor resim koyma kismi

Geri