Karadeniz Pet

prensesi dışarı çıkardım.

• Konbuyu başlatan Elin Kua
  • Başlangıç tarihi
E

Elin Kua

Guest
elimde 5dk falan durdu. sonra kafesin üzerine kondu. sonra odada uçtu. konacak yer bulamayıp yere düştü. ama sert düşmedi. ne yapmam gerekiyor şimdi? hala yerde bana bakıyor

güncelleme: parmağıma aldım sonra uçtu. şimdi dolabın üstünde

İlk önce odayı tanısın sert düşmemiş ama sert de düşebilirdi bir yerine zarar gelebilirdi 2-3 gün kafes içinde odayı tanımaya bırakın bence :)

Belkide uçma refleksleri pek gelişmemiş olabilir 7. günü olduğunu bilmiyordum petshoplarda kuşlar uçamadığı için gelişmiyor geldiklerindede çarpabiliyorlar :/

Belkide uçma refleksleri pek gelişmemiş olabilir 7. günü olduğunu bilmiyordum petshoplarda kuşlar uçamadığı için gelişmiyor geldiklerindede çarpabiliyorlar :/

bir yere çarpmadı. dolabın üzerinden odayı izledi 5-6dk sonra tüneği çıkardım. tünekle alıp kafese koydum. şimdilik bir şeyi yok ama yoruldu :)

bir yere çarpmadı. dolabın üzerinden odayı izledi 5-6dk sonra tüneği çıkardım. tünekle alıp kafese koydum. şimdilik bir şeyi yok ama yoruldu :)

bak bende cıkardım hatta suan perdede :D bu 3.cıkarısım cok ıyı ucuyo ama hala bıraz panık war. kafesı yanına goturdugumde gırıyo yoksa gırmıyo lambaya saate konuyo sureklı

Geri