petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

prensesi dışarı çıkardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elin Kua tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Elin Kua
    Gizli

Elin Kua Guest

elimde 5dk falan durdu. sonra kafesin üzerine kondu. sonra odada uçtu. konacak yer bulamayıp yere düştü. ama sert düşmedi. ne yapmam gerekiyor şimdi? hala yerde bana bakıyor

güncelleme: parmağıma aldım sonra uçtu. şimdi dolabın üstünde

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    İlk önce odayı tanısın sert düşmemiş ama sert de düşebilirdi bir yerine zarar gelebilirdi 2-3 gün kafes içinde odayı tanımaya bırakın bence :)

3. Elin Kua
    Gizli

Elin Kua Guest

sanırım 7.günümüz bu gün :)

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Belkide uçma refleksleri pek gelişmemiş olabilir 7. günü olduğunu bilmiyordum petshoplarda kuşlar uçamadığı için gelişmiyor geldiklerindede çarpabiliyorlar :/

5. Elin Kua
    Gizli

Elin Kua Guest

bir yere çarpmadı. dolabın üzerinden odayı izledi 5-6dk sonra tüneği çıkardım. tünekle alıp kafese koydum. şimdilik bir şeyi yok ama yoruldu :)

6. Esra
    Gizli

Esra Guest

bak bende cıkardım hatta suan perdede :D bu 3.cıkarısım cok ıyı ucuyo ama hala bıraz panık war. kafesı yanına goturdugumde gırıyo yoksa gırmıyo lambaya saate konuyo sureklı

Sayfayı Paylaş