Karadeniz Pet

profesyonel fotoğraf makinesi almak istiyorum yardım ederseniz...

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
arkadaşlar ben profesyonel fotoğraf makinesi almayi düşüyorum nikon ve canonun iyi marka oldugunu biliyorum amatör çekimler için almayi düşüyorum 750tl ve en fazla 1.200 tl verebilirim. bana önere bileceğiniz bir profesyonel fotoğraf makinesi var mı...

kesinlikle nikon almalısın bende de var ve çok memnunum..neden nikon almalısın diye sorarsan canon fotoğrafları mat olarak gösteriyor renk konusunda falan..nikon ise tam tersi daha canlı gösteriyor..

kesinlikle nikon almalısın bende de var ve çok memnunum..neden nikon almalısın diye sorarsan canon fotoğrafları mat olarak gösteriyor renk konusunda falan..nikon ise tam tersi daha canlı gösteriyor..

bende nikon düşüyorum biraz araştirma yaptim savaş muhabirleri falan da nikon kulaniyormuş ve nikonun menusu daha kolaymiş sende kaç mega piksel abla

şarji pillimi mu yoksa batarlalimi bende samsung dijital foto makinasi vardi onu öyle yapiyordum orjinal pili ile bitince sarja koydum pili gidiyordu baya bu profyonel makinalarda da öyle mi yapimm

baya gidiyor aslında kullanmana da bağlı diyebilirim..mesela açıksa fotoğraf makinan öyle geziceksen ben derim ki kapat çünkü şarjı bitmemesi için..hemen bitmiyor ama oldu ya gezdin unuttun açık tam güzel bir kare yakalıycaksın hooop şarjın bitmek üzere..o yüzden kapalı vaziyette gez derim..

nikon d3100 amatörler için başlangıç seviyesindeki bir kameradır. Ben de bu kamerayla fotoğrafçılığa başlamıştım. Öneririm.

baya gidiyor aslında kullanmana da bağlı diyebilirim..mesela açıksa fotoğraf makinan öyle geziceksen ben derim ki kapat çünkü şarjı bitmemesi için..hemen bitmiyor ama oldu ya gezdin unuttun açık tam güzel bir kare yakalıycaksın hooop şarjın bitmek üzere..o yüzden kapalı vaziyette gez derim..

açik unutmam o tür şeylerde baya iyimdir. boş yere bişeyi çaliştirmayi sevem ve zaten yanımda yedek bil illa olur... en falza bir gunde 500 foto çektiğim oluyor

bende nikon düşüyorum biraz araştirma yaptim savaş muhabirleri falan da nikon kulaniyormuş ve nikonun menusu daha kolaymiş sende kaç mega piksel abla

ben 2008 de almıştım hatırlamıyorum ablam bakmam gerek üşeniyorum şuanda öbür odaya gitmeye ama bakınca yazarım buraya..savaş muhabirleri fotoğrafçılar özellikle stüdyoda çekilen fotoğraflar falanda iyidir..

şarji pillimi mu yoksa batarlalimi bende samsung dijital foto makinasi vardi onu öyle yapiyordum orjinal pili ile bitince sarja koydum pili gidiyordu baya bu profyonel makinalarda da öyle mi yapimm

mantık aynı batarya var bunda da aynı şekilde şarj edebiliyorsun.

nikon_coolpix_p7000_battery_compartment.jpg

Nikon-D5100-EN-EL14-battery.jpg

ben 2008 de almıştım hatırlamıyorum ablam bakmam gerek üşeniyorum şuanda öbür odaya gitmeye ama bakınca yazarım buraya..savaş muhabirleri fotoğrafçılar özellikle stüdyoda çekilen fotoğraflar falanda iyidir..

evet biz stdyo çekimi veya mankenlerin fotosunu çekmicem normal doğa fotolari düğünlerde falan foto çekemeyi severim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:40 --

mantık aynı batarya var bunda da aynı şekilde şarj edebiliyorsun.

nikon_coolpix_p7000_battery_compartment.jpg

Nikon-D5100-EN-EL14-battery.jpg

tşkler dostum

tavsiyem Canon'dur çünkü eğer netten de bakarsan top 1 o dünyanın en iyi fotoğraf makinesi olarak. 2. si Nikon. Ben Canon EOS 70D kullanıyorum ve çok memnunum üstelik dokunmatik ekran hem flashta hem wifi de yapılandırma vs özelliklerine bakarsan göreceksin. Bazı resimlerim bu makineyle çekildi ve instagramda var bakabilirsin imzamdaki linke tıklayarak.

Türkiye canon lar cok pahali. nikon biraz daha uygun benım için.

Valla Pek Bilgim Yok Ama
Telefon Markalı Olanlardan Alma Canon Veya Nikon Olsun ..