Karadeniz Pet

Sanırım ayağı incindi

zorro123

Paylaşımcı Üye
Yeni aldığım iki yaşında erkekle dişiyi aynı kafese koymuştum.Dişi her erkeğe yaptığı gibi bunun da üstüne bir iki kez kötü niyetle olmadan atlıyordu fakat kargaşa çıkıp cırlamaya başlıyorlardı.Dün eve döndüğümde bir anormallik görünmüyordu şayet dişinin ayağı dışında.Sadece sağ ayağının üstüne basıyor diğerini havada tutuyordu.Tüneğe basamıyordu.Elime aldığında sol ayağının çok güçsüz olduğunu fark ettim.Biraz dokunduğum zaman oynayabiliyor fakat tam üstüne basamıyor,topallıyor.Şuan onları ayırdım.Dişi eski hareketliliğine devam ediyor ama dediğim gibi ayağı incinmiş.İnternette bir şeyler okudum ancak ucunda mutlaka veteriner var.(Bulunduğum yerde veteriner nadir./Trabzondayım).Bunun dışında vitamin,mineral takviyesi yapsam uygun olur mu ? Bu şekilde eski sağlına kavuşabilir mi? Şuan düne göre biraz daha iyi.Umudum var ki zorlanmadan düzelecek.Ben yine de size danışmak istiyorum.Yardımcı olabilir misiniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

Yardım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir kaç güne geçmesini umuyorum (kirılmadıysa)bir hafta içinde geçmezse veteriner e göstermeniz gerekebilir.

SM-A700FD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir kaç güne geçmesini umuyorum (kirılmadıysa)bir hafta içinde geçmezse veteriner e göstermeniz gerekebilir.

Teşekkürler zaten bugün biraz daha iyi dediğiniz gibi oluyor

Bugün biraz daha iyi ise sanırım kırılmamıştır önümüzdeki hafta içerisinde iyileşeceğini umuyorum geçmiş olsun.

İnşallah kötü birşey yoktur.Hocam diclomec jel varsa evin bir köşesinde onu masaj yaparak sakatlanan ayağa sürüp kuşun ağrısını ve iyileşme sürecini arttırabilirsiniz.Gözlemleme yapın eğerki kırık varsa muhtemelen yoktur diclomec kremi sürüp bacağı iki çucuk arasına alın ve bantla tüylerine yapıştırmadan sarın.Geçmiş olsun.

Sağolun bu dediğiniz jeli nerede bulabilirim ?

Hocam tüm ecjanelerde satılır.İllada bu jel olacak diye birşey yok.Kortizonsuz ağrı kesici ve ezik merhemi derseniz verirler.Voltaren jel dikloron jel bunlarda olur.

Hocam tüm ecjanelerde satılır.İllada bu jel olacak diye birşey yok.Kortizonsuz ağrı kesici ve ezik merhemi derseniz verirler.Voltaren jel dikloron jel bunlarda olur.
Sağolun kuş zaten günden güne iyileşiyor.Eğer bir iki güne düzelmezse dediğiniz gibi yapacağım.

Geri