Karadeniz Pet

Sanırsın 7 Bela Hüsnü :D:D

Hiç sorma ya kafese sonradan geldi kafesin sultanı oldu erkeği istediği gibi kullanıyor valla paşa gönlün keyfine kaldık artık yavru için :)

Dişinin hakkından nijer tohumu gelir sonrası malüm :D

gaza geldim yaşasın feminizm diye bi konu açcam böyle giderse :) sonra erkek popülasyonunun yüksek olduğu bu forumda güzel bi ban yerim :D

hahaha burdaki üyeliğini riske edecek kadar gözü dönmüş :) Erkek popülasyonu sadece burayla sınırlı olsa başım gözüm üstüne bir kadının çocuğu bir kızın da abisi olarak Kadın Erkek eşitliğine inanan insanım :) ♀=♂

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

eyvallah :D Yakışıklı oğluma dişi alırız senden :D

yavru alırsak sözümüz olsun sana :)

Son düzenleme:
hahaha burdaki üyeliğini riske edecek kadar gözü dönmüş :) Erkek popülasyonu sadece burayla sınırlı olsa başım gözüm üstüne bir kadının çocuğu bir kızın da abisi olarak Kadın Erkek eşitliğine inanan insanım :)

vallahi ders niteliğinde bir cümle kurdunuz.bazılarının eline yazıp o cümleyi anlayıp özümseyene kadar sokağa çıkma yasağı getirilmeli bence :)

vallahi ders niteliğinde bir cümle kurdunuz.bazılarının eline yazıp o cümleyi anlayıp özümseyene kadar sokağa çıkma yasağı getirilmeli bence :)

Hahah :D E o zaman ne farkı kaldı o insanın kafesteki kuştan daa ? Atatürk'ün dediği gibi "En büyük savaşımız cehaletle" cehaletin bittiği gün kadını erkeği genci yaşlısı insan olduğumuzu anlarız ve musmutlu birlikte yaşamasını öğreniriz ;)

Hahah :D E o zaman ne farkı kaldı o insanın kafesteki kuştan daa ? Atatürk'ün dediği gibi "En büyük savaşımız cehaletle" cehaletin bittiği gün kadını erkeği genci yaşlısı insan olduğumuzu anlarız ve musmutlu birlikte yaşamasını öğreniriz ;)

ben de sonsuza kadar değil bazı şeyleri idrak edene kadar sokağa çıkmamasından yanayım. sonra musmutlu yaşarız zaten :D

ben de sonsuza kadar değil bazı şeyleri idrak edene kadar sokağa çıkmamasından yanayım. sonra musmutlu yaşarız zaten :D

Sorunda orda işte cezalandırma sistemiyle insanların kafasına sokamıyorsun mesela bugün hırsızlık yapmış adamın hapis yatıp çıktıktan sonrada hırsızlık yapmayacağının garantisi yok bu da öyle bir şey bence. Ama misal nasıl ki biz muhabbet kuşunu alıyoruz daha küçücükken eğitiyoruz yetiştiriyoruz öğretiyoruz insanlarada o şekilde olması lazım hayvanlardan tek farkımız düşünüyor olabilmemiz hoştur onuda ne denli yapabiliyoruz bilmiyorum ama "Her insan bir hayvandır" teorisine inanıyorum yani özellikle şu son zamanlarda :)

Sorunda orda işte cezalandırma sistemiyle insanların kafasına sokamıyorsun mesela bugün hırsızlık yapmış adamın hapis yatıp çıktıktan sonrada hırsızlık yapmayacağının garantisi yok bu da öyle bir şey bence. Ama misal nasıl ki biz muhabbet kuşunu alıyoruz daha küçücükken eğitiyoruz yetiştiriyoruz öğretiyoruz insanlarada o şekilde olması lazım hayvanlardan tek farkımız düşünüyor olabilmemiz hoştur onuda ne denli yapabiliyoruz bilmiyorum ama "Her insan bir hayvandır" teorisine inanıyorum yani özellikle şu son zamanlarda :)

peki o zaman iş o erkeği yetiştiren anne de bitiyor kendimiz ediyoruz kendimiz buluyoruz yani :) haklısınız size sonuna kadar katılıyorum ama cezanında yeri geldiğinde gerekli olduğuna inanıyorum

peki o zaman iş o erkeği yetiştiren anne de bitiyor kendimiz ediyoruz kendimiz buluyoruz yani :) haklısınız size sonuna kadar katılıyorum ama cezanında yeri geldiğinde gerekli olduğuna inanıyorum

Yo ben bütün suçu kadına yıkamam o çocuğun bir bide babası var sonuçta anne ve baba yetiştiriyor istisna durumlar dışında Yaniii ne ekersen onu biçersin atalarımızın deyimlerinden örnek vermek gerekirse :)) Suç ve ceza sistemi kesinlikle olmalı %100 hemfikirim amaç suç oranları aza indirmek olmamalı amaç o suçun işlenmesini önlemek olmalı o suçların önlenmeside gene anne babanın çocuğu yetiştirmesiyle alakalı

utanıyor olabilir mi dişi :)) Ustalar hep sessiz sakin bir yere koyun kuşları ve kafesten dışarı çıkarmayın derler çiftleşmesi için ama :)

utanıyor olabilir mi dişi :)) Ustalar hep sessiz sakin bir yere koyun kuşları ve kafesten dışarı çıkarmayın derler çiftleşmesi için ama :)

hhahaha valla bak bunu hiç düşünmemiştim ya olabilir mi acaba :D kaldıkları yer genelde sessiz ama her gün salıyorum çıldırıyorlar salmayınca takla atıyor tünekte erkek :)

hhahaha valla bak bunu hiç düşünmemiştim ya olabilir mi acaba :D kaldıkları yer genelde sessiz ama her gün salıyorum çıldırıyorlar salmayınca takla atıyor tünekte erkek :)

kolunun üstünde çiftleşecekler değil ya :) valla hep öle derler, yani üretim konusunda bir tecrübem yok ama, ilk kural çiftleşme sürecinde kesinlikle kafesten çıkarmayın kuşları derler...

kolunun üstünde çiftleşecekler değil ya :) valla hep öle derler, yani üretim konusunda bir tecrübem yok ama, ilk kural çiftleşme sürecinde kesinlikle kafesten çıkarmayın kuşları derler...

hahha dişi birazcık pas versin erkek kol falan dinlemez valla düz duvara tırmanıyor kerata :D evet bende okumuştum kafeste çıkmamaları gerektiğinide işte evlat gibi bakıp büyütünce bi gün onlarla oynamadan rahat edemiyorum vallahi :)

hayırlısı olsun, ama bence birkaç gün çıkarmamayı deneyin, inşallah güzel yavrular alırsınız...

Maşallahı var Erkeğin:) benim erkekler de aynı haldeler dişiler kızıştı gibi ama yanaştırmıyorlar.

Son düzenleme:
hayırlısı olsun, ama bence birkaç gün çıkarmamayı deneyin, inşallah güzel yavrular alırsınız...

İnşallah Ali bey bu hafta sonuna kadar bi salmamaya çalışcam bakalım ne kadar dayanabilirler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

Maşallahı var Erkeğin:) benim erkekler de aynı haldeler dişiler kızıştı gibi ama yanaştırmıyorlar.

aynen cihan ya valla dişiyide çözemedim gitti tünekleri kemiriyor yuvalığı kemiriyor tüketiği kalamar kemiğin haddi hesabı yok vallahi ama gelgelim erkeği yanaştırıyor mu ara ara öpüşme dışında hayır :))

Yaw aynı durumlar bende de var,Dişi al al resmen ama bir çiftim de 10 saniye gördüm sonrasında görmedim,diğer çift kusma vs Herşey var sabır taşıdı Çatladı bakalım en kısa zamanda inş Muradına ererler bizde çıkarız kerevetine:)

Son düzenleme:
Benim erkek kuş ta böyleydi dişi den izin alamayınca garibim sağa sola sürtüyordu kendini :D

Yaw aynı durumlar bende de var,Dişi al al resmen ama bir çiftim de 10 saniye gördüm sonrasında görmedim,diğer çift kusma vs Herşey var sabır taşıdı Çatladı bakalım en kısa zamanda inş Muradına ererler bizde çıkarız kerevetine:)

oooo kaç çift var sende öyle ya? inş tez vakitte torun torbaya kavuşuruz dedeee olalım bide :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

Benim erkek kuş ta böyleydi dişi den izin alamayınca garibim sağa sola sürtüyordu kendini :D

hahahah :D:D Senin gene iyimiş bizimkide bize sürtüyor geliyor elimize elimizle poposunu sürtüyor gidiyo dişiye kur yapıyo dişi pas vermiyo tekrar bize musallat oluyor :D

Geri