Karadeniz Pet

sanki biraz daha mavi oldu cere

• Konbuyu başlatan seray çalışkan
  • Başlangıç tarihi
S

seray çalışkan

Guest
krLBVA.jpg

arkadaşlar tekrar bakarmısınız lütfen cinsiyeti için... sanki biraz daha mavi oldu ceresi. biliyorum bıktırdım sizi affedin ne olur :)

Disii kusunuz mavilik olur alt kisimlara dogru normal oo burun delik etrafi bariz beyz

Bence erkek. Çok da güzel.

bence kararsınz kaldığın konuda kuşu aldığın değilde başka bir pet shopa götür sor cinsiyetini bnde forumda bir kuşumun cinsiyetini sormuştum dişi demişlerde hem dişi diyenler 10 kişiyi geçikti kuşumu pet shopa götürdüm erkek dedi hatta onu arkadaşıma vermiştim yanına diş aldı 1 ağız yavru aldı kuştan yani kısacası kararsız kaldıysan petshop ylunun tut bnce en kesin sonuç

kardeşim bu kuş dişi ceresi mavi ve deliklerde bariz beyazlık var bence dişi

Kuşunuz dişi burun deliklerinin etrafı önemli olan : D

bence kararsınz kaldığın konuda kuşu aldığın değilde başka bir pet shopa götür sor cinsiyetini bnde forumda bir kuşumun cinsiyetini sormuştum dişi demişlerde hem dişi diyenler 10 kişiyi geçikti kuşumu pet shopa götürdüm erkek dedi hatta onu arkadaşıma vermiştim yanına diş aldı 1 ağız yavru aldı kuştan yani kısacası kararsız kaldıysan petshop ylunun tut bnce en kesin sonuç

çok teşekkür ederim yorumunuz için. aldığım petshop kesinlikle erkek dedi kuşu tek verince yavru erkek veriyorum dedi ama sorduğumda dişi de diyenler olduğu için kafam çok karıştı malesef. kuş şuanda 3 aylık ve konuşmaya çalışıyor cinsiyet belirlemede bununda bir yararı olur mu bilmem

Geri