Karadeniz Pet

Satilik Hagen Vision S01 Kafes(Tum Malzemeleri Ile)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
01 - Marka: Hagen Vision

02 - Model: S01

03 - Kullanim: Ikinci El

04- Makyaj Durumu: Iyi Durumda

05 - Fiyatı: 135 TL > 110 TL

06 - Geçerlilik Tarihi: Satilana Kadar

07 - Satılan / Alınacak Şehir: Istanbul Beylikduzu,Esenyurt Elden Teslim

08 - Gönderilebilecek Mesafe: Kargo Alici Her Yere Gonderilir.

09 - İrtibat Telefonu: 0538 920 64 54 oncelik siteden mesaj yoluyla

10 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 09.30 - 21.30 Arasi

11 - Açıklamalar: Hagen Vision S01 modeli. Ihtiyacim olmadigi icin satiliktir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar abim mükemmel kafes kimse pişman olmaz

Hayırlı alışverişler.
Tesekkurler Ugur Abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

Hayırlı satışlar abi.
Sagol Muhammetim tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

Hayırlı satışlar olsun.
Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

Üretim düşünmeyen, evde tek, çift kuş besleyen arkadaşlar için ideal kafes.
Hayırlı alışverişler olsun. (Ben olsam satmazdım.)
Tesekkurler Levent Abi. Ihtiyacim yok. O yuzden satiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

Gunceldir.

Son düzenleme:
Tek yaşayan kuşum için kullandığım kafes. Ölçüleri oldukça iyi. Kullanımı ve bakımı kolay. Hayırlı satışlar dilerim.

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Tek yaşayan kuşum için kullandığım kafes. Ölçüleri oldukça iyi. Kullanımı ve bakımı kolay. Hayırlı satışlar dilerim.
Tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah
Sagol Yusuf Kursatim amin insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:32 --

Gunceldir.

Son düzenleme:
alanada satanada şimdiden hayırlu olsun alınabilecek en iyi kafeslerden diyebiliriz

Araştırmalarıma göre yuvalık takılması zormuş hagenlere ,telleri kesmek gerekiyormuş, yada kapıyı,orjınal yuvalığındada böyleymiş,içten takabiliyormuşsun ama bu seferde sıkıntı yaratıyormuş,çift kuşlar için telmi kesecez şimdi?

Araştırmalarıma göre yuvalık takılması zormuş hagenlere ,telleri kesmek gerekiyormuş, yada kapıyı,orjınal yuvalığındada böyleymiş,içten takabiliyormuşsun ama bu seferde sıkıntı yaratıyormuş,çift kuşlar için telmi kesecez şimdi?

Bendede Hagen S01 var Evet doğru yuvalık için özel bir yer yok ama ben kesmeye kıyamadım :) 2 tane yan yana olan kapının birine yuvalık taktım tam oturdu ama sanırım 22-20 olanlar olmaz büyük ihtimalle.

Teşekkürler sizinkinin ölçüleri nedir, birde klasik sunta yuvalıkmı ,bende sizinkinden alırım tam oturmuş madem.

Son düzenleme:
Ben küçük yuvalıktan taktım 19-18 felan olması lazım petshoplarda satılıryor saten kuluçka nasıl geçer bilemem ama 6-7 yavru çıkarsa küçük gelir sanırım.

Kendi ozel yuvaligi var ya da kapi yerine takiliyor. Ya da tel kesmek gerekiyor. Hagen in keyfini yasayacaksaniz bu dediklerimden birini yapacaksiniz. Yok eger ben yuvalik icin kafes alacagim diyorsaniz, baska kafes alacaksiniz.

Kuşlar için kafes alacam, hemen alamam tabi ,orginal yuvalığı tam oturuyorsa birde genişse yavrular içinde siz öneriyorsanız alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri