Karadeniz Pet

Sera Bronchipur W 50 ml ile ilgili ilk yorumlarım

10güne kadar inş...

Mustafa bey yorum beklyoruz Sera Bronchipur 50 Ml
Sera Activ Plus 50 Ml siz hangisini kulladınız bu ürünler nasıl? önerirmisiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

bende aldım ürünlerim geldiler kuslarımdaki gözlerleri yazarım soran olursa

ürünler bence muhabbet kusu için çok ağırlar seranın sadece 15ml olan kus vitaminini öneririm geri kalan ürünleri almayın

ürünü almadan önce sizinle paylaşmıştım ürünleri 3 gündür kullanıyorum adını verdiğim ürünü 3 gündür paşanın yemine damlatıyorum. ürünün prospektüsünde iştah açıcı olarak yazıyordu. Paşa mamayı pek sevmiyordu bir kaç parça alıyordu. aynı mamayı bugün paşaya verdim ve hiç durmadan yiyor mamanın başına 3 kez gitti ve yarımşar saat ayrılmadı :) istediğimde buydu güzel yiyor. sanırım ilacın faydası var. diğer ürünlerle ilgili yorumlarımda gelecek bir kaç güne....

kuş patlamasın .;D

bir işede yaradığı yok zaten.arkadaşın dediğin gibi vitaminlerini alın yeter.kuş soğuk algınlığına yakalandımı bu fayda etmiyor zaten.antibiyotik gerekiyo

bunun faydası kuşu enerjik tutuyor active plusla birlikte. ben memnunum

satarken öyle demiyolar ama soğuk algınlığı bronşit yazıyore reçetesinde.enerji verip vermediğinide pek anlaşılmaz çünkü muhabbetler hep enerjik hasta olmadığı sürece

ürünler bence muhabbet kusu için çok ağırlar seranın sadece 15ml olan kus vitaminini öneririm geri kalan ürünleri almayın

katılıyorum. Kuşuma 2 gün verdim, kuşun dışkısı 1 haftadır bir tuhaflaştı. Bugün düzelmeye başladı. Ağır olduğu kesin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:24 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

bir işede yaradığı yok zaten.arkadaşın dediğin gibi vitaminlerini alın yeter.kuş soğuk algınlığına yakalandımı bu fayda etmiyor zaten.antibiyotik gerekiyo

kESİNLİKLE KATILIYORUM. HİÇBİR İŞE YARAMIYOR.

ürünü almadan önce sizinle paylaşmıştım ürünleri 3 gündür kullanıyorum adını verdiğim ürünü 3 gündür paşanın yemine damlatıyorum. ürünün prospektüsünde iştah açıcı olarak yazıyordu. Paşa mamayı pek sevmiyordu bir kaç parça alıyordu. aynı mamayı bugün paşaya verdim ve hiç durmadan yiyor mamanın başına 3 kez gitti ve yarımşar saat ayrılmadı :) istediğimde buydu güzel yiyor. sanırım ilacın faydası var. diğer ürünlerle ilgili yorumlarımda gelecek bir kaç güne....

Be
ercan bey bu ürün çok değişik kokuyor mamaya 5 damla kattım mamada sadece ilaç kokuyor :) ürünü yavrularda kullanacaksanız az kulanın derim ağır gelmesin. ben sera active plus ve birde sera diapour aldım onların yorumuda daha sonra gelecek onlar için daha erken

BenDe bronchipur aldim muhabbet kusumun istahini acmasi icin ama 100 ml suluguna kac damla damlatacagimi bilmiyorum suluk icin kac damla kullanmaliyim

Geri