Karadeniz Pet

Serkan Erkan Yavruları

Oğuz Emre

Meraklı Üye
Serkan abiden eş yapmak için çok güzel albino-lutino yavru çift aldım. Gerçekten de tertemiz kuşlar maşallah. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

Bu oğlum;

Bu da kızım;

Orjinal Lutino ve Albino muhabbet kuşlarının gözleri kırmızı olduğunu sanıyordum.

bunlar elamı. on numara albino ve lutino. biraz dikkatli bak gözler kırmızı

Mustafa hocam gözler kırmızı. Kafes gölgede kaldığı için fotoğrafta koyu çıkmışlar. İkisinin gözler de kırmızı.

Gule gule besle buyut. Begenmene cok sevindim.Umarim bol bol yavrularini alirsin ilerde..

Teşekkürler Levent abi.

Serkan abi inşallah bakalım büyüsünler de :)

Mustafa gozleri kirmizi zaten. Daha tam ayirt edemiyorsun galiba? Gule gule besle [MENTION=946]Oğuz Emre[/MENTION] tuyleri kadar omurleri olsun. Serkan'in kuslari kendini belli ediyor.

Teşekkürler. Evet beslediğim en iyi çiftlerden biri olacaklar büyüsünler de :)

Maşallah çok çok güzeller Güle güle büyütün ve sağlıklı yavrularını alın inşaallah

[MENTION=946]Oğuz Emre[/MENTION] Allah Allah, ben siyah görüyorum :) Bayağı simsiyah.Bu elbise ne renk ? Curcunasına dönecek :)

Teşekkürler Yusuf abi.

[MENTION=16690]Mustafa AKÇAKAYA[/MENTION] Ekran ayarlarıyla ilgili olabilir hocam :) Bildiğiniz kırmızı ikisinin gözleri de. Fotoğrafta da belli oluyor aslında büyütünce.

Kuşlar gerçekten mükemmel maşallah güle güle beslersin inş

Kuslara masallah goz olayida abartmayalim siyah gormus olabilir

Teşekkürler [MENTION=15473]Mesut yılmaz[/MENTION] [MENTION=2444]Emre TAVLAN[/MENTION]

[MENTION=946]Oğuz Emre[/MENTION] evet ekran ayarları ile ilgiliymiş.Telefondan girince farkı gördüm.

Maşallah, hayirli olsun, temiz kuşlar.
Keyifle besleyin.

Teşekkürler [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION]