Karadeniz Pet

Şımarığım İshal mi oldu?

• Konbuyu başlatan Hakan YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan YILDIZ

Guest
Bugün kanatlarına kaşıntıyı önleyici sprey sıktım. Sonra dışarı bıraktım uçsun kurulansın diye. Biraz çekingen davrandı kanatları ıslak diye kafesin üstüne çıktı. Sonra 2 defa sıvı bir şekilde dışkısını yaptı acaba ishal mi? Yoksa Spreyden stress olduğu için mi bu şekilde oldu? İlk fotoğrafım dışkısının fotosu. ( Fotoğraflarda kanatlarının kabarık olma nedeni spreyden ıslandığı için. Spreyi sıkmadan önce normaldi )

Not: Şimdi laptopumla oynarken tekrar dışkı yaptı dışkısı çok az cıvık normal renginde. Yeni fotoğraflar ekledim. Kuruduktan sonraki hali ve yeni dışkısı.
yLrhS.jpg
KNrpc.jpg
jVeJB.jpg
C39rN.jpg
u2pIH.jpg
awxgR.jpg
Pp01k.jpg

WUl5E.jpg

ZjAxs.jpg

9oAT5.jpg

Lh21N.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
vitamin takviyesi iyi gelir geçmezse avidiare ishal ilacını önerebilirim. ayrıca yeşillik vermezseniz de iyi olur bu süreçte.

Kuş hasta gibi vitamin ver

Vitamini 1hafta bırakmıştım. Gidip alıyım tekrar. Ayrıca yeni fotoğraflar ekledim bakarsanız sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

vitamin takviyesi iyi gelir geçmezse avidiare ishal ilacını önerebilirim. ayrıca yeşillik vermezseniz de iyi olur bu süreçte.

Teşekkür ederim cevabınız için. Yeni fotoğraflar ekledim yeni dışkısı ve kuruduktan sonraki haliyle ilgili bakarsanız sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

Fikirlerinizi bekliyorum.. Vitamin takviyesi yaptım şimdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:16 --

Yardımcı olacak başka arkadaş yok mu

Kuş tüye girmiş vitamin takviyesi yapın. Halsiz düştüğü için dışkıda da sorun olabilir. Zamanla tüy dönemini atlattıkça düzelir inşallah.

Panikleme hocam.Oda sıcaklığı nasıl.Soğuktan koru geceleri peluş battaniyeyle güzelce sar üşümesinler.Vitamini aksatma.Avidaire ishal ilacını alınca vitamini kes bu ilacı kullan.

Panikleme hocam.Oda sıcaklığı nasıl.Soğuktan koru geceleri peluş battaniyeyle güzelce sar üşümesinler.Vitamini aksatma.Avidaire ishal ilacını alınca vitamini kes bu ilacı kullan.

Bizim oturduğumuz odada kalıyor. 7/24 doğalgaz yanıyor en azından 18-19 derece oluyor. Ayrıca peteğin hemen yanında. Soğuk sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Panikledim çünkü o artık evimizin 5. Üyesi haline geldi. O kadar çok seviyoruz. Evdeki herkes dışarıdaydı günde 5 defa aradılar nasıl oldu diye. Vitamin koymuştum öneriniz ile şimdi değiştirdim suyu tekrar vitamin koydum. Ishal ilacını yarın alırım artık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Şımarığımın ishali tamamen geçti ve tuy dökmesi biraz daha rahat geçtiğini gördüm. Vitamin takviyesi sanırım işe yaradı.

Geri