petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şımarık ve Şaşkın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Şımarık ve Şaşkına bir bakar mısınız sağlıklı mı cinsleri durumları artı kızışmışlar mı acaba bana bilgi verir misiniz?

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    dişi tam kızışmamış ama erkek kızgın erişkin ikiside. ama kafesinizi değiştirseniz çok paslı

3. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    dostum kafesin ölmüş değiştirmeni tavsiye ederim

4. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tamam kafesi değişecem şımarıgin kafesiydi şaşkın dişi olan onu yeni aldım 2 hafta oluyor kafesi düzgündu ama şımarık kemirdi durdu o zaman şaşkını kızıştırmak lazım

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Arkadaşlar kuşların ayakları mor renkte . Bu durum bir sorun teşkil eder mi ?
    Benim kuşun ayakları da bu renkte ama kuşun kendi rengi yeşil.

6. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Bugünkü uyarılardan sonra yeni üretimhanemi aldım netten çarşamba bende olacak bakın bakalım nasıl sizce[​IMG]

7. tarçın ve şaşkın

kafesi degiştirmeliinz boyaları ve pası kemırırlerse rahtsızlanabılırler bence eger kızısmıslarsa bu yavrularda sorun yaratabılır

8. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Haklısınız şuan aldığım kafes nasıl sizce uygun mu birde kafes değişimleri bir problem olur mu yeni aldığım kafes bu haftaya çarşamba gelecek

Sayfayı Paylaş