petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

şirin ne anlatmaya çalışıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve smyrna tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

Şirin yemliğe sığmaya çalışıyor sanki :confused: ne anlatmaya çalışıyor anlamadım :confused: bi bilgisi olan var mı sizce ne anlatmaya çalışıyor böyle yaparak ?

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. Tuan MAKSEL
    Gizli

Kafesinizde yavruluk varmı. yoksa bı yavruluk takın gozlemleyın belkı kendıne sıgınacak bıyer arıyordur.

3. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

yok :( ondan mı yapıyodur dersin :( bide alalı 6 gün oldu da ilk 2 gün minik bir kaba mama koydum ama şirin gitti normal yem yedi ve mamanın içine gidip yattı :S bugünde yemini tazelerken içine biraz mama karıştırdım böyle yapmaya başladı :S acaba anne kokusu gibimi geliyor :confused:

4. Tuan MAKSEL
    Gizli

anne kokusu derken ? Kuşunuz yavru degil.

5. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

nasıl yani :confused: bi de şu konuya bakabilirmisin

2 gün önce açtığım konu

6. Tuan MAKSEL
    Gizli

İlk resimde gözünde iris vargibi duruyor yanılmışım pardon. ılk açtıgın konuya bakınca farkettim.

sıgınacak yer arıyordur dıyorum yıne. sıga bilse yemlıgın ıcınde kalcak kuş :)

7. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    yeni olduğu için yapabilir. benim ilk kuşumda ilk zamanlar yemliğin içine giriyordu. ordan dışarıya çıkacağını zandediyordu galiba. şimdiki kuşumda kafesin tabanını delmeye çalışıyor mesela :)

8. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

27 derece bulunduğu oda... üşüdüğünden değildir dimi?

9. Tuan MAKSEL
    Gizli

zannetmiyorum 27 derece iyi bence.yavru oldugu ıcın olabılır yada senın soledıgı gıbı anne hıssı arıyordur sıgınmaya çalışıyordur. benım 1 aylık yavrumda yasdıgın arasına kafasını sokup beklıyor mesela. zamanla düzelir.

10. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

kafesinde durmayı pek sevmiyor doğrusu :) saldığımda parmağıma gelmesini sağlayıp kafese kadar götürüyorum farkedince cak diyip kaçıyor :p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)

11. diğer konuda hafif arkada dışkı görünüyor ishal mi??? ishalse ateşi vardır. üşüdüğünden yapıyordur.

12. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

eşi var ise yuvalık istiyor olabilir. dostum.

13. smyrna
    Gizli

smyrna Guest

diğer konuda anlatmıştım ilk aldığım günün ertesi günü ishal oldu ama hemen antibakteriyel ilaç tedvisi uyguladım 5 gün boyunca.. şu an normale döndü dışkısı çok şükür :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

yok yalnız... yeni aldım daha 6 gün oldu... dinlenip dinlenip tekrarlıyor ve sanırım yeni bi oyun bu onun için... yemin içinden çıkıp salıncağa,salıncaktan topuna,topundan krakerine sonra tekrar yemin içine.. :)

Sayfayı Paylaş