Karadeniz Pet

şirin ne anlatmaya çalışıyor

• Konbuyu başlatan smyrna
  • Başlangıç tarihi
S

smyrna

Guest
Şirin yemliğe sığmaya çalışıyor sanki :confused: ne anlatmaya çalışıyor anlamadım :confused: bi bilgisi olan var mı sizce ne anlatmaya çalışıyor böyle yaparak ?

twgtz.jpg
[/url][/IMG]

twgus.jpg
[/url][/IMG]

twgv4.jpg
[/url][/IMG]

Kafesinizde yavruluk varmı. yoksa bı yavruluk takın gozlemleyın belkı kendıne sıgınacak bıyer arıyordur.

Kafesinizde yavruluk varmı. yoksa bı yavruluk takın gozlemleyın belkı kendıne sıgınacak bıyer arıyordur.

yok :( ondan mı yapıyodur dersin :( bide alalı 6 gün oldu da ilk 2 gün minik bir kaba mama koydum ama şirin gitti normal yem yedi ve mamanın içine gidip yattı :S bugünde yemini tazelerken içine biraz mama karıştırdım böyle yapmaya başladı :S acaba anne kokusu gibimi geliyor :confused:

yeni olduğu için yapabilir. benim ilk kuşumda ilk zamanlar yemliğin içine giriyordu. ordan dışarıya çıkacağını zandediyordu galiba. şimdiki kuşumda kafesin tabanını delmeye çalışıyor mesela :)

İlk resimde gözünde iris vargibi duruyor yanılmışım pardon. ılk açtıgın konuya bakınca farkettim.

sıgınacak yer arıyordur dıyorum yıne. sıga bilse yemlıgın ıcınde kalcak kuş :)

27 derece bulunduğu oda... üşüdüğünden değildir dimi?

27 derece bulunduğu oda... üşüdüğünden değildir dimi?

zannetmiyorum 27 derece iyi bence.yavru oldugu ıcın olabılır yada senın soledıgı gıbı anne hıssı arıyordur sıgınmaya çalışıyordur. benım 1 aylık yavrumda yasdıgın arasına kafasını sokup beklıyor mesela. zamanla düzelir.

yeni olduğu için yapabilir. benim ilk kuşumda ilk zamanlar yemliğin içine giriyordu. ordan dışarıya çıkacağını zandediyordu galiba. şimdiki kuşumda kafesin tabanını delmeye çalışıyor mesela :)

kafesinde durmayı pek sevmiyor doğrusu :) saldığımda parmağıma gelmesini sağlayıp kafese kadar götürüyorum farkedince cak diyip kaçıyor :p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

zannetmiyorum 27 derece iyi bence.yavru oldugu ıcın olabılır yada senın soledıgı gıbı anne hıssı arıyordur sıgınmaya çalışıyordur. benım 1 aylık yavrumda yasdıgın arasına kafasını sokup beklıyor mesela. zamanla düzelir.

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için :)

diğer konuda hafif arkada dışkı görünüyor ishal mi??? ishalse ateşi vardır. üşüdüğünden yapıyordur.

diğer konuda hafif arkada dışkı görünüyor ishal mi??? ishalse ateşi vardır. üşüdüğünden yapıyordur.

diğer konuda anlatmıştım ilk aldığım günün ertesi günü ishal oldu ama hemen antibakteriyel ilaç tedvisi uyguladım 5 gün boyunca.. şu an normale döndü dışkısı çok şükür :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

eşi var ise yuvalık istiyor olabilir. dostum.

yok yalnız... yeni aldım daha 6 gün oldu... dinlenip dinlenip tekrarlıyor ve sanırım yeni bi oyun bu onun için... yemin içinden çıkıp salıncağa,salıncaktan topuna,topundan krakerine sonra tekrar yemin içine.. :)

Geri