Karadeniz Pet

Sizce kızışmışlar mı..

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
Onun yuvalıkta yaptıgı değişikliği siz sakın değiştirmeyin. İkiside kızışmış.
Yalnız kafes çok kötu.Tünekler pis ve plastik.

Ayrıca üzerinde durdukları tünek daha 2 gün önce geldi bana yeni zımparalandı. yani kameranın açısından dolayı pis çıkmış olabilir ama temiz aslında. Ben o konuda çok titizimdir. Bir arkadaşımda uyarmıştı beni plastik tüneklere karşı : bitlenme ve daha zararlı hastalıklar plastikten kaynaklanıyor diye..:)

Ayrıca üzerinde durdukları tünek daha 2 gün önce geldi bana yeni zımparalandı. yani kameranın açısından dolayı pis çıkmış olabilir ama temiz aslında. Ben o konuda çok titizimdir. Bir arkadaşımda uyarmıştı beni plastik tüneklere karşı : bitlenme ve daha zararlı hastalıklar plastikten kaynaklanıyor diye..:)

Onun dışında ayak problemleride çıkıyor. Tırnaklar şekilsiz uzuyor. daha bir süre kötu yanı var

Ya bir de kalamar kemiği aldım yerler diye ama daha hiç yediklerini görmedim öyle duruyoy 2 haftadır. sizce bunun sebebi nedir..

dişi kuşun yumarta yapmaya hazır biçimde erkek kuşun ise fazla kızışmamış ama istedikten sonra iş dişi kuşuda bitiyo ;)

Kuşlar fena kızışmış. En kısa zamanda yavru almanız dileğiyle. :)

kardeş kuşlar tamamadır ama o kafes olmadı pirnç kafes tercih edersen daha sağlıklı olacaktır,kafesin boyaları dökülmüş

kardeş kuşlar tamamadır ama o kafes olmadı pirnç kafes tercih edersen daha sağlıklı olacaktır,kafesin boyaları dökülmüş

Aldığım yerden bu şekilde aldım buna alışmışlar bende değiştirmek istemedim yoksa ben de isterim daha güzel bir kafeste olmalarını ama şuan değiştirmem onlar açısından çok sağlıklı olmaz..

Geri