Karadeniz Pet

sizce nasillar

sadullah dinç

Meraklı Üye
Kuslarim hakkinda bilgi istiyorum. Yas.saglik .ureme.dusunceniz vs

MyGj6a.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

Birde yuvalığın içine hiç bir sey koymadım bir sorun olur mu ? Koymamamın sebebi eski dişimin popo tarafına talaş yapışmıştı ve dişi hep popo tarfını kaşıyıp duruyordu sonra baktığımda popo tarafından kan gelmiş bir şekilde ölü buldum
birde yuvalığın ortasında delik yok normel kare ince tahtanın ortasından yuvarlak açmışlar tabana öyle koymuşlar bir zararı olur mu tam sabit deği çünkü o tahta parçası

ikisi de 1.5 yaş gibi duruyor çiftleşebilirler erkek çiftleşme döneminde ama dişi henüz o döneme girmemiş dişi çiftleşme dönemine girdiği zaman ceresi yani burnu koyu kahverengi olur çok rahatsız etme yuvalığın içine de kuş kumu ya da ince kum koyabilirsin kuş kumunu petshoplar da bulabilirsin ırkları ise yerli ve tahta tam sabit değilse yuvalığın dışından alttan bir şey koy ya da yeni yuvalık al yeni yuvalık aldığında içinden o yuvarlak deliklerde çıkıyor

Son düzenleme:
ikisi de 1.5 yaş gibi duruyor çiftleşebilirler erkek çiftleşme döneminde ama dişi henüz o döneme girmemiş dişi çiftleşme dönemine girdiği zaman ceresi yani burnu koyu kahverengi olur çok rahatsız etme yuvalığın içine de kuş kumu ya da ince kum koyabilirsin kuş kumunu petshoplar da bulabilirsin ırkları ise yerli ve tahta tam sabit değilse yuvalığın dışından alttan bir şey koy ya da yeni yuvalık al yeni yuvalık aldığında içinden o yuvarlak deliklerde çıkıyor

Yaş konusunda bir yanlisin var kardesjm kuslar daha 1 yasini doldurmamis olmamasi lazim