petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce nasillar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Kuslarim hakkinda bilgi istiyorum. Yas.saglik .ureme.dusunceniz vs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

Birde yuvalığın içine hiç bir sey koymadım bir sorun olur mu ? Koymamamın sebebi eski dişimin popo tarafına talaş yapışmıştı ve dişi hep popo tarfını kaşıyıp duruyordu sonra baktığımda popo tarafından kan gelmiş bir şekilde ölü buldum
    birde yuvalığın ortasında delik yok normel kare ince tahtanın ortasından yuvarlak açmışlar tabana öyle koymuşlar bir zararı olur mu tam sabit deği çünkü o tahta parçası

2. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    ikisi de 1.5 yaş gibi duruyor çiftleşebilirler erkek çiftleşme döneminde ama dişi henüz o döneme girmemiş dişi çiftleşme dönemine girdiği zaman ceresi yani burnu koyu kahverengi olur çok rahatsız etme yuvalığın içine de kuş kumu ya da ince kum koyabilirsin kuş kumunu petshoplar da bulabilirsin ırkları ise yerli ve tahta tam sabit değilse yuvalığın dışından alttan bir şey koy ya da yeni yuvalık al yeni yuvalık aldığında içinden o yuvarlak deliklerde çıkıyor

#2 muhabbet_kuşu755, 10 Eylül 2015
    Son düzenleme: 10 Eylül 2015
  3. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Yaş konusunda bir yanlisin var kardesjm kuslar daha 1 yasini doldurmamis olmamasi lazim

Sayfayı Paylaş