Karadeniz Pet

Sizce ne zaman yumurtalar suan yumurta yok

• Konbuyu başlatan gerede
  • Başlangıç tarihi
G

gerede

Guest
Ilk günler poposu çok şişti geleli bir hafta oldu Gaga kahverengi yuvasına girip çıkıyor
A0A2QB.jpg

047Vqo.jpg

7Vombr.jpg

N95Vgk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

Yorumlarınızı bekliyorum

Kuşlarımızın ceresini yakından foto çeker misiniz?

Cere tam kahverengi dışı nin yuvaliga girip çıkıyo du çiftleşme gerçekleşmiş mi veya 1 haftaya kadar yumurta olur mu

Avuçlarsanız böyle hemde yeni almışınız galiba strese girip yavrularını oldurur. 2 ay sure verin kusa ortama alıssın.

kuşu boş odaya koyun ve ışık almıyorsa sabahları lamba yakın ve suyunu emini verin gerisini karışmayın böyle elinize felan alırsanız yumurtlamaz yumurtlarsada strese girer ve yumurtaları kırar.

Anladım da kuş aldigimda daha şişti poposu ve yuvalikta n çıkmıyordu şimdi yine girip çıkıyor ve follukta duruyor Kum çok yiyo sizce fotoğraflar da görülen nedir ikide bir rahatsız etmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

Bi odada 15 takım kuş var. Işık ve sıcak güzel cere tam kahverengi kuyruk asagida resimler neyi gösteriyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum sizce ne zaman yumurtalar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:14 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

Aaâaaaaaasssddgghhfd

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

Arkadaslar kimse yok mu yorum yapcaakkkkk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Çok sağolun arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 02:19 --

Arkadaslar neden kimse bi yorum yapmıyor çok merak ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Yuh yaa vallahi kos koca site kimse bi fikir vermiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 12:01 --

Arkadaşlar kimse neden bi yorum yapmıyor anlamıyorum yaa!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Arkadaşlar bişi diyen yok mu yaa gıcık oldum yaa yuh yani yuuh bu kadar mı zor arkadaşlar

Biraz sakin olmalisin bence ustalar nede olsa 7/24 forumda degiller Insallah yardimci olurlar sana :)

Geri