Karadeniz Pet

sizi mi kırıcam :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
üretimhane bölümüne kafes te koyalım hadi :) sevmem pek fazla şunu aldım bunu aldım bu kadar çiftim var demeyi ama ne yapalım bazen gerekiyor galiba. konuyu açma sebebimse bugun gelip bana yardımcı olan arkadaşım Bünyamin ALTAY a teşekkürdür. salmada canlar sıkılınca tel kafesleri aldım bünyamine de gel el at dedim sağolsun geldi yardımcı oldu. kafesleri kurduk eşleri attık hayırlısı ile. ama kafesler yetmedi salmalar yine dolu ve kuşlar uçamıyor kanat açamıyor :) mecbur yeni tel kafesler alacağız galiba :) maşallah martta yavrularla görüşmek dileğiyle işallah

( mevcutta ki tüm eşlemeleri bozup yeni çiftler deneyeceğim hadi hayırlısı bakalım. )

fotograflar kötü idare edin ( tel serviste. hem bu şekilde nazarı önleriz belki )

Hayırlı olsun Ercan usta. Yeni üretimhanenin kafeslerimi yoksa onlardan hariç ekstra ihtiyaçtan dolayı mı alındı.

aslında kafes yerine yerlere gazete serip duvarlara tünekler monte ederek bir odayı onlara tahsis etmek lazım :) tel kafesler pahalı

Hayırlı olsun Ercan usta. Yeni üretimhanenin kafeslerimi yoksa onlardan hariç ekstra ihtiyaçtan dolayı mı alındı.

sağol :) yeni yere geçme işi mayıs hazirana kalınca salmadakileri eşe atmak için aldım bunları :) ama yetmedi orası ayrı. kuş sayılmaz derlerdi saymıyordum ama fazlaymış.

yeni yer biraz daha profesyonel olacak yarı kafesler tel diğer yarı kompak olarak. pvc tamamen çıkacak hayatımdan ama şimdilik iş görüyor ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

aslında kafes yerine yerlere gazete serip duvarlara tünekler monte ederek bir odayı onlara tahsis etmek lazım :) tel kafesler pahalı

yok tel kafesler pahalı değil 20 tl tanesi. senin dediğin gibi sistem de ne yavruların kimden olduğunu takip edebilirsin nede düzen sağlarsın.

Maşallah ercan usta her şey çok güzel

Hayırlı olsun. Bol bol sağlıklı yavrular olur inşallah :)

Zaten bu camiyada 3-5 kisiyiz şeklinde komik bir söylem
kullanmiycagim☺ bu hobi işi derya-deniz herkes elinden geldigince
bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bu işe emek veren dürüst insanlarin
Allah yolunu açık etsin.

Oncelikle konunun bana itafen açılması için teşekkürler.
Rica ederim ne demek, bir parça faydamiz dokunduysa ne mutlu.
Ayrıca yeni sisteme ve eslemelere tanik olmak güzeldi.
Güzel sonuçlar bekliyorum, kiriklar bayadir uremeye hazırdı,
salmada yumurtlayip duruyordu☺ onlar için şarttı. Cidden güzel renk
varyeteleri var elinde,maşallah.
Bereketli üretimler olsun.

Hayırlı olsun. Bol bol sağlıklı yavrular olur inşallah :)

teşekkürler fatih ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

Zaten bu camiyada 3-5 kisiyiz şeklinde komik bir söylem
kullanmiycagim☺ bu hobi işi derya-deniz herkes elinden geldigince
bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bu işe emek veren dürüst insanlarin
Allah yolunu açık etsin.

Oncelikle konunun bana itafen açılması için teşekkürler.
Rica ederim ne demek, bir parça faydamiz dokunduysa ne mutlu.
Ayrıca yeni sisteme ve eslemelere tanik olmak güzeldi.
Güzel sonuçlar bekliyorum, kiriklar bayadir uremeye hazırdı,
salmada yumurtlayip duruyordu☺ onlar için şarttı. Cidden güzel renk
varyeteleri var elinde,maşallah.
Bereketli üretimler olsun.

tekrar sağol usta :) bakalım çiftlerin hepsi eş değişti ne olacak bende meraktayım. kırıklar çiftleşmeye başladı zaten ama kafes yetmedi ya ona yanarım :)

bu arada herkes kendine göre iyidir boşverelim dil susar emek konuşur bence. ;)

bu arada 2 erkek diye kanıma girdin onları halletsem kafes yok dişiler salmada kaldı :) bu hafta bir ayar lazım galiba tekrar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

Maşallah ercan usta her şey çok güzel

sağol cihan :) o senin güzelliğin ;)

Yani o dişiler boşa bekletilmez. Hem hazırlar, hemde maşallah güzel
kuşlar, onlarin hakkidir☺ tel kafes önemli usta☺

yeni çalışmalar başladı he usta :) hadi hayırlısı ama benim kuşları geçmeni istemem baştan söyleyeyım bak bozuşuruz :D
maşallah elinize sağlık hayırlı üretimler tüm kuş sevdalılarına ;)

Maşallah Güle güle Besle sağlıkla çoğalt inşaallah

yeni çalışmalar başladı he usta :) hadi hayırlısı ama benim kuşları geçmeni istemem baştan söyleyeyım bak bozuşuruz :D
maşallah elinize sağlık hayırlı üretimler tüm kuş sevdalılarına ;)

sağolasın berkay usta :) yok yahu seni geçmek ne haddime bir sene sonra belki ;)m işin şakası aynen öyle herkese hayırlı üretimler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

Maşallah Güle güle Besle sağlıkla çoğalt inşaallah

sağol yusuf ;)

Ercan Bey, hayirli olsun uretimhaneniz. Ilk resimde ki salma kafesi nereden ve kaca aldiginizi ogrenebilir miyim? Tesekkurler

Ercan Bey, hayirli olsun uretimhaneniz. Ilk resimde ki salma kafesi nereden ve kaca aldiginizi ogrenebilir miyim? Tesekkurler

sağolun. eminönünden tanıdığım birinden aldım 90 tl ye. internette bu ve buyuk boyları var. çok rahat bulabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

Hayırlı olsun, Allah nazardan korusun.

sağolun. amin diyelim :)