petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

son anda vaz gectim :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlar çiftleştikleri halde yumurtlamadığı için 1 çift daha alcaktım ama arkadaşa sordum sen yavruları napıyorsun petshopamı satıyorsun dedim oda petshpcuların toptancıları vardır parayla almaz dedi ben yavrulasa nereye sattcam siz napıyorsunuz ki kuşları yavrulayınca

2. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Bizim burda Bilecikte çoğu petshop kuşlara bakıyor sağlıklı ve iyise alıyorlar. Bi boş vaktinde gidip sorabilirsin alıyormusunuz diye , ya da üreticilerden kuş almak isteyenler petshoplara göre daha fazla oturduğun şehirde arkadaşlarına falan duyurursan onlar sana müşteri bulabilir

3. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Şayet ben Petshop'a kuş satmam çünkü çok ucuza alıyor başkalarına satarım daha iyi hem evde üretilen kuşu almak isteyen çok çikar merak etme hocam hayırlı üretimler olsun inş..

Sayfayı Paylaş