Karadeniz Pet

Sonunda ciftlesmelerini yakaladim

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
Disi kusumla en başta anlasamadilar yeni aldigim erkekle önerileriniz ile 1 hafta disiyi ayirdim ve simdi gordumki cok guzel anlasiyorlar otusuyorlar opusuyorlar ve 10 dk odadan ayrildim iceri geldigimde erkegi disinin sirtinda gordum eksik olmayin ustalar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dostum ne yaptıysan harfiyle bana anlatsana ben bütürlü becerememdim dişi azdı ama erkek çiftleşmiyor

Gozun aydin hayirli olsun darisi diger bekleyenlerin basina artk :)

Gözün aydın darısı benim yeni çiftin başına :)

Cok sagolun arkadaslar darisi sizlerin basina

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

dostum ne yaptıysan harfiyle bana anlatsana ben bütürlü becerememdim dişi azdı ama erkek çiftleşmiyor

Dostum elinde baska kafesin varsa dişi yi oraya al erkek ana kafese alissin 1hafta bekle sonra erkeği n kafes ini acik birak sadece erkegin disinin kafesini karsisina koyy erkek kafesin ustune giderse kuslari ana kafeste birlestir ben bole yaptim dostum

Gözün Aydın kardeş darısı benim yavrularımın basına ins kuslarinada maşallah ;))

Gözünüz aydın :)

Gözünüz aydın.Darısı benim ve tüm çift muhabbet kuşu sahiplerinin başına :).

dsgolun arkadaslar artık darısı herkesın basına sızler olmasaydınız zaten hıc bır sey bılmıyordum tekrar darısı sızın ve sızın gıbı yavru bekleyenlerın basına :D

bende dün ayırdım kuşları inşallah sizin gibi iyi sonuç alırım

bende dün ayırdım kuşları inşallah sizin gibi iyi sonuç alırım

insallah kardesım guzel sonuclar alırsın bak benım yazdıklarımı oku ve onları yap ben harfı harfıne oyle yaptım kardesım ilk sayfada yazdıklarıma bak gorursun kardesım

bizim iş geri tepti sanki erkek kuş ayırdığımdan beri yuvalığa giriyor orda duruyor anlamadım niye böyle yapıyor

yumurta olayının gerçekleşmesi için erkek dişinin üzerinde ne kadar kalmalı. bizim çiftlerde yapıyorlar, bir kaç kere gördüm ama kısa süreli 2-3 sn ye

yumurta olayının gerçekleşmesi için erkek dişinin üzerinde ne kadar kalmalı. bizim çiftlerde yapıyorlar, bir kaç kere gördüm ama kısa süreli 2-3 sn ye

15 20 sn civarı durması gerek diye biliyorum ben.. dişinin ayaklarında, tüneklerde bir sıkıntı yoksa ciftlesirler yakında..

Geri