Karadeniz Pet

Sonunda Jumbo Çiftimi Aldım.

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bi kaç ay öncesinden diyordum Jumbo çift alacam diye ve sonunda aldım G.antep'den Cahit Aslanlı üreticimizden aldım 2013 bilezikli çiftim.

Arkadaşlar kafesim çifthane Jumbolara darmı oldu biraz sizce nasıl böyle ?

2wn1b7m.jpg

2lc3cav.jpg

4fwsv9.jpg

sn1nr6.jpg

hayırlı olsuın bnde almak ıstıyorumda ne kadara aldınız acaba soylermısınız

Hayırlı olsun erkek,maşallah iyi derecede, wn ksa zamanda yavrularını alırsın inşallah, çifthane gayet uygun salma gibi rahat ederler sıkıntı olmaz,

Hayırlı olsun erkek,maşallah iyi derecede, wn ksa zamanda yavrularını alırsın inşallah, çifthane gayet uygun salma gibi rahat ederler sıkıntı olmaz,

Kardeşim ama çifthanenin orta bölmesini kaldırsam mı biraz dar oldu gibi geliyorda bana.

hayırlı olsun birde biz alabilseydik çok iyi olacak

Nasip olursa pazarteside kuşlar benim elime geçecek

kardeş bence ara bölmeyi kaldır jumbo için ideal ölçü boy 60 cm yani ara bölmeyi al iki tünek tak biri yuvalığa yakın olsun diğeri biraz uzak tak hareket etsinler yağlanma olmasın. bol şans. güzel kuşlar yurt içi kuşlar mı

Tamam hocam dediğiniz gibi yaparım ve turt içi kuşları G.antep den bi üretici abimizden aldım.

Hayırlı olsun oğuz abi gayet uygun kafes ne dar ne geniş orta :)

Hayırlı olsun oğuz abi gayet uygun kafes ne dar ne geniş orta :)

Valla kardeşim içime sinmedi orta bölmeyi söktüm bende çifthanede bayram etsinler fazladan kafesim vardı onlarada yerli çifti koydum böyle daha iyi oldu bence.

Kuşların hayırlı olsun kafes sanki biraz dar :(

Ara bölmeye kaldır kardeşim kardeşim daha çok rahat ederler,

Hayirli olsun. Ureticiniz cahit bey yakinen tanidigim biridir. Memnun kalacaginazdan eminim.

Mutluluklar. Gri uyuza benziyor,fotograftandir belki

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslar cok guzel masallah kendileri gibi guzel yavrularinin resminide goruruz insallah