petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

soruma bir cevap lütfen...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇALIŞ tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. İbrahim ÇALIŞ

öncelikle selamunaleykum benim adım ibrahim çalış adımı değiştirirseniz sevinirim sorum şu;erkek bir muhabbet kuşum var 1,5 yaş civarı kızışmış ilk eşi eve geleli 1 hafta sonra öldü hasta kuş vermişler bana ikincisinde eş tutmadılar çok kavga ettiler şuanki eşi ise eve geldiğinde kızımıştı fakat sonra ceresi beyazladı kızışganlığı geçti erkek kafesin içinde oyunlar yapıyor ve baya kudurdu dişide hazır olmadığı için kavgalar başladı 3 eş değiştirdi gidip yeni kızışmış dişimi alayım yoksa kızışmasınımı bekleyeyim ?kuşlarım bunlar

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Kavgaları çok aşırı değilse bence bekleyin yalnız mama vitamin temizlik iyi bakın ki çabuk kızışsınlar.

3. İbrahim ÇALIŞ

ne kadar sürer dişinin tekrar kızışması mama yemiyolar yapıyorum ama yemiyolar kızıştırıcı veriyorum ballı kraker veriyorum temizlik haftada 2 gün suları 2 günde bir değiştiriyorum.

Sayfayı Paylaş