petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorun erkekte mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK
    Gizli

3 yasında ıngılız kırması bir erkek kusum var yanındakı esı benım kendı buyuttugum 1,5 yasında dişi. Dişi herseyi yapıoyr erkeğe kur yapıyor gıdıyor erkeği kasıyor opusuyo ama erkek hıc bısey yapmıyo dişiden kacıyo dişi operse o da opuyor hıc kasırken gormedım bu arada erkeği alalı 1 1,5 ay oldu alt kattaki kuslarımda oyle bi sorun yok acaba sorun erkekte mi ?.

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    olabilir kızışmamıştır mama verebilirsiniz

3. Salih ÇİÇEK
    Gizli

Benim bildiğim erkek muhabbet kusları 1 kere kızısır ve kızgınlıgı gecmez dıye bılıyorum ama yanlıs mı acaba ?

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Durgun erkekten yavru almak cok zorfur esi degistir

5. Salih ÇİÇEK
    Gizli

bende onu dusunuyorum ıste erkek 1 kere bıle dısıyı kasırken gormedim gaga tasına kur yapıyor dısıye yapmıyor bende anlamadım iriliği rengi cok guzel o yuzden pek degıstırme taraftarı degılım acıkcası

6. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    resimlerini ekleyin bir bakalım

7. Salih ÇİÇEK
    Gizli

8. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    erkek kuş 3 yaşında daha önce çifti olmuşmu hep tekmiymiş

9. Salih ÇİÇEK
    Gizli

aldıgım petshopta yenı yenı es tuttu dedı ama daha oncesını hıc bılmıyorum yanında dısı vardı erkegı aldım tek bu hosuma gitmişti

10. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Keşke ayırmasaydınız erkek eş tutmuş bıraktığı dişi kuşa alışkın sizin dişiye alışması zaman alır.

11. Salih ÇİÇEK
    Gizli

Sizce ne yapmalıyım erkegın ırılıgı rengi falan cok hosuma gıdıyor degıstırmek te ıstemıyorum

12. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Değiştirmek istemiyorsan birbirlerine alışmaları için bekliyeceksin çok kavga etmiyorlarsa zamanla alışacaklardır.

13. Salih ÇİÇEK
    Gizli

tesekkur ederım

Sayfayı Paylaş