Karadeniz Pet

Sorun Nedir?

kaan1903

Meraklı Üye
Merhaba uzun süreden sonra yeniden bir soru ile geldim..

Paşa maşallah 6.5 aylık oldu. Eş istiyor bu aralar.. Fakat bir sorun var, yem yemiyor yani gün boyunca 20adet yem ya yiyordur yada yemiyordur. Herhangi bir rahatsızlığı olduğunu sanmıyorum. Sorularım;

1)Eş isteme durumu ne kadar sürecektir?
2)Yem yememesi normal mi?Ne yapmak gerekir,zayıfladı ?

Eş isteme geçmez diye biliyorum. Kızışkınlığa bağlı olarak artar ya da azalır. Yem yememe hastalığa işaret.

Eş isteme geçmez diye biliyorum. Kızışkınlığa bağlı olarak artar ya da azalır. Yem yememe hastalığa işaret.

hocam hasta olduğunu sanmıyorum. kızgınlığın bir alakası olabilir mi yem yememe ile?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Günceldir arkadaşlar

hocam hasta olduğunu sanmıyorum. kızgınlığın bir alakası olabilir mi yem yememe ile?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Günceldir arkadaşlar

Sanmam. Tuye gırdıklerınde o sıkıntı oluyor.

Eş istemekle kattiyen alakası yok...Kuşda ya hastalık vardır yada moralsizdir.

Sanmam. Tuye gırdıklerınde o sıkıntı oluyor.

Aynen tüye girdi aynı az yiyordu. Tüyü atlattı yemesi düzeldi, şimdi de kızgınlık başladı ondan mı diye şüphelendim bende.. Çünkü, maması,yemi, taşları vs hepsi tamam.
İlgileniyorum da, birden yemi kesince 1haftadır zayıfladı,ona bağladım bende.. Anlayamadım şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Eş istemekle kattiyen alakası yok...Kuşda ya hastalık vardır yada moralsizdir.

Kızgınlık döneminde olduğundan tünekle çiftleşmeye çalışıyor. Bunun moral bozkluğuyla alakası olabilir mi?

Aynen tüye girdi aynı az yiyordu. Tüyü atlattı yemesi düzeldi, şimdi de kızgınlık başladı ondan mı diye şüphelendim bende.. Çünkü, maması,yemi, taşları vs hepsi tamam.
İlgileniyorum da, birden yemi kesince 1haftadır zayıfladı,ona bağladım bende.. Anlayamadım şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Kızgınlık döneminde olduğundan tünekle çiftleşmeye çalışıyor. Bunun moral bozkluğuyla alakası olabilir mi?

Belkide eş bulamadığı için moralsizdir...Ama durum böyle giderse tehlike muhakkak düzenli bir şekilde yem yemesi gerek.

Son düzenleme: