petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şu çiftleşme sorununu biri çözsün ya :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Peçeteye neler yapıyodu eş alalım dedik ama 3 ay oldu neredeyse tık yok acaba bilmiyo mu çiftleşmeyi. kızgınlık derseniz herşeyi verdim dişinin ceresi toprak oldu resmen. eş tutma derseniz hergün birbirleriine yem kusuyolar temizliyolar nerdeyse hiç kavga etmiyolar ama anlayamadım işte sorun nerde ?

2. AhmetHARSIT

bndede var aynı dert fazla ustune durmayın zamanı gelınce zaten olan olur acele etmeyın : = )

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  4. 3.mevki

3.mevki Guest

Onlari Yalniz birakip kontrollu uzaktan gozlemi denermisin

5. Samet Çağlar

Muhammed hamza aynı durum bende de var 3 ay oldu ama ilk başlarda erkek hiç bişey yapamıyordu anca dişini etrafında dolanıp duruyordu 10 gündür sürekli üstüne çıkma peşinde habire yuvaya girip tıkırtılar çıkartıyor ama diş pek oralı değil onun da keyfi gelsin diye bekliyoz :D

6. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    4 ay kadar oldu ne kavga var ne de çiftleşme. Değiştirmekte istemiyorum. Ev adeta aktar dükkanına döndü yine işe yaramadı. Bekleyip umut etmiyorum da. Ne halleri varsa görsünler. :D

7. REŞİT KAYA

Profil resminizdeki kuş ne kadar güzel

Sayfayı Paylaş