Karadeniz Pet

Süleyman Mert DEMİRSOY Destek Hattı

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
Demeyin yaa :(( Valla hepsi flaşsızdı zaten bu fotoların :(

10 tane falan foto çektim.Onları bir upload sitesine yüklüyorum direk linki atacağım size.Olur mu?

Merhaba Süleyman Bey, benim kuşlarım yumurtlamıyor neden acaba? :D

merhaba dişi kuşumla erkek kuşum fena anlaşmıyorlar ama erkek kuşum bana geldiğinde biraz hırpalanmıştı zaten şu an uçamıyor . arada öpüşüyorlar birbirlerini kaşıyorlar fakat erkek ne zaman dişiye yanaşmaya çalışsa dişi hemen uzaklıştıroyo . mesela ayağının tekini üstüne atıyor kur yapmaya başlıyor dişi gagasıyla vurup kaçırıyor zaten denge sorunu da var aşağı düşüyor hemen ne yapmam gerekli ?

merhaba dişi kuşumla erkek kuşum fena anlaşmıyorlar ama erkek kuşum bana geldiğinde biraz hırpalanmıştı zaten şu an uçamıyor . arada öpüşüyorlar birbirlerini kaşıyorlar fakat erkek ne zaman dişiye yanaşmaya çalışsa dişi hemen uzaklıştıroyo . mesela ayağının tekini üstüne atıyor kur yapmaya başlıyor dişi gagasıyla vurup kaçırıyor zaten denge sorunu da var aşağı düşüyor hemen ne yapmam gerekli ?

Sabırla beklemelisin.Dişi hazır olunca çiftleşme olur.

Hocam erkek kuşta anne varken yuvalığa girmeye başladı bu aralar acaba tekrar çiftleşmek mi istiyor bir sakınca var mı ?

Son düzenleme:
Hocam erkek kuşta anne varken yuvalığa girmeye başladı bu aralar acaba tekrar çiftleşmek mi istiyor bir sakınca var mı ?

Bir sakınca yok bazı erkekler yuvaya dişiyle beraber girerler. Yavru varken beslemek için yokkende çiftleşmek için girerler.

Ya bi sorum var daha doğrusu sorun

Dişi kuş sanki kakasını ediyoda zorlanıyo böle sanki kabuz olmuş bide karnıda şişmiş sanki anlamadım bi problemmi var acaba

Merhaba Sevtap abla. Sizin kuşların sorunu yuvalıga talaş koymamanız :) ve birazda sabırsızlık :)

merhabaaa selamın hello benimkilerde de tık yok valla :( en son misket koydum yuvalıktan çıkmıyor niahahah :p talaş koydumda noldu dışarı attı istemiyor bizimkiler talaş malaş kumda koydum (kuş kumu) onuda istemiyorlar

Geri