Karadeniz Pet

Sultan papağanı yardım

Kedileri severim çok cana yakın canlılar. 😍 Bahçemizde baktığım kediler vardı aramızda güzel bir bağ kurmuştuk. Fakat ev içinde kedi bakmak bayağı riskli , çünkü insan vücuduna kedi kılı girdiğinde , insan vücudunun tek yok edemediği canlı kılıdır. Bu konuda çok dikkatli olunması gerekli.
Valla hocam o yönden çok şanslıyım ırkından kaynaklıymış hiç tüy dökmüyor tabi bakımını da çok iyi yapıyoruz ama tüy sorunumuz hiç olmadı çok şükür

Çok teşekkür ederim hocam, güzel baktığımın belli olmasına sevindim 🥲 Onun mutlu olması için elimden geleni yapıyorum. Her şeyim o benim 🥰
Hiç açıklamanıza gerek bile yok, sizin öyle bir şey demeyeceğinizi hiç bilmez olur muyum :)

Sizi en kısa zamanda apartman yöneticiliğinden emekliye ayrıltıp daha çok aramızda görmek isteriz ☺️🌷
Lütfü bey ve Aşkım hanıma selamlar, iyi akşamlar dilerim hocam 🙂
Rica ederim. :) İyi bir şekilde bakılan bir canlının mutsuz olması imkansızdır. Sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi biliyor ve sizin sevginize karşılık veriyor. Apartman yöneticiliği bundan sonra siteye girmeme engel değil. Lütfü ve Aşkımın da size selamları var. 🥰 İyi akşamlar.

Valla hocam o yönden çok şanslıyım ırkından kaynaklıymış hiç tüy dökmüyor tabi bakımını da çok iyi yapıyoruz ama tüy sorunumuz hiç olmadı çok şükür
Tüy sorunu olmayan ırk olduğuna sevindim. Kediler insandaki kötü enerjiyi alarak ayakları ile toprağa iletiyorlar diye bir araştırma okumuştum. Kediler antik mısır ve bir çok eski uygarlıkta kutsal sayılan canlılardır. Mısırda bir çok kedi mumyası bulunmuştur ve halada bulunuyor.

Dışkılar normal. Tüy dökümü zor bir süreç olduğundan, tüy dökümü döneminde biraz keyifsiz olmaları normal. Kaliteli bir B vitamini kullanın ve 25 - 30 derecelik bir ortamda fısfıs şişesi ile iyice ıslanacak şekilde su sıkın. Kuruması ve temizlenmesi için rahatsız etmeyin.
Katip uykudan uyanmış gözleri mahmur. 😀
Röhnfried Gervit-w
Röhnfried entrobac probiyotik
med tollymain forte
Röhnfried bt amino forte
Bunları aldım nasıl kullanacağımı bilmiyorum ama

med tollymain forte oranı 50 ml suluğa 15 damla olarak görünüyor fakat yarısını kullanmanız yeterli olacaktır. 50 ml suluğa 7 damla olarak.

Tüy sorunu olmayan ırk olduğuna sevindim. Kediler insandaki kötü enerjiyi alarak ayakları ile toprağa iletiyorlar diye bir araştırma okumuştum. Kediler antik mısır ve bir çok eski uygarlıkta kutsal sayılan canlılardır. Mısırda bir çok kedi mumyası bulunmuştur ve halada bulunuyor.
Gerçekten öyleler hocam berber uyuyoruz mışıl mışıl uyuyorum, sinirlendiğim zamanlar geliyor sinir stres kalmıyor. Uğraştırıyor baya uykusuz bırakıyor ama değiyor

Teşekkürler ilk önce hangi vitamini kullanayım

Aşağıdaki konulardaki ürünleri inceleyerek kuşunuz için gerekli ürünleri kullanabilirsiniz.

Geri