Karadeniz Pet

Suni Döllenme ?

Büşra Özkara

Yeni Üye
Suni döllenme nedir nasıl yapılır tavsiye edilir mi hangi durumlarda yapılmalıdır suni döllenme olabilmesi için dişide yumurta olmaı şart mı ?

valla ben yapmadım ilk defa çifletirme yapcağim daha önce tek çift kuşlarim oldu ama çifleştirmedim hiç. çift kuş alip nijer kızıştırıcı yem verebilirsin. normal yemın içine karşitirp.

Öncelikle tavsiye etmediğim bir durum ve karşıyım.

Daha önce hiç yapmayı denemediyseniz, reel olarak yapanı görmediyseniz ve etrafınız da bu konuda yüksek derece bilgisi olan yoksa kesinlikle yapmayınız. Çok küçük bir hata da kuşunuzun ölümüne sebep olursunuz. Zamana bırakın kendileri yapsınlar.

@SelenCanaydınBedel üretici hanım öncelikle saygılar

konuya bekleniyonuz :D

bütün mesele bumu yani :D bak bayan bi soru sormuş ee sende bu üfürme işinde artık professional olduğuna göre sorduklarına bir cevap verecekmisin

-suni dölleme
-ben yaptım

bumudur :D

tugay arkadaşımızın paylaştığı videodaki gibi yaptım..ilk erkeğin spermini alıyorsunuz çok bastırmayın hayvana zarar verirsiniz..sonra dişi kuşun poposuna aktarıyorsunuz :)

Şu suni döllenmeyi yapan arkadaşlar bir video çeksinler de bizleri daha iyi bilgilendirsinler Erkek kuştan Alınan sperm örnekleri videosunu çeksinler yeter Dip Not Ama kendilerinin videosu olacak

Geri