petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Suya limon veya Sirke

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BonezCrusher tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. BonezCrusher

Arkadaş kuşun suyuna limon yada üzüm sirkesi döksem zararı olurmu ? ishal durumu var hemde sürekli dışkılıyor uzun bir şekilde ve ikidebir kabarıyor.

2. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    İshal Var ise Aspur (Kanarya Yemi) Verebilirsin...Yemlerine Mısır Unu karıştırabilirsin...Sirke parazit oluşumunu engeller..Limon C vitamini canlılık kazandırır...

İshali geçmeden Yeşillik ve Mama vermekten uzak durun...

#2 Erdem ARTAN, 20 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 20 Ağustos 2014
  3. BonezCrusher

Limon ne kadar damlatıyım ?

4. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Suluğa 4 - 5 Damla yeterlidir ama...Öncelikle İshal'ini geçirmeye yönelik tedaviler uygulayın...

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İshalse pirinç unu katın suyuna. Haşlanmış patates de verin. İlerleme ihtimaline karşı evde sera diopur veya aviadiare bulundurun.

6. BonezCrusher

Cins birşey bu kuş herşeyi yemiyor ağzının tadını bile biliyor hayvan :D yeşillik verdim önceden yemedi - meyve veriyorum ısırıp atıyor çekirdek sever verirsem tuzlu diye birde cips bunları kesin yer :D kraker bile yemiyor oynuyor sadece şu ishali düzeltiyim bir gözü zaten kör heralde daha pek çözemedim amaa

Sayfayı Paylaş