Karadeniz Pet

Suya limon veya Sirke

• Konbuyu başlatan BonezCrusher
  • Başlangıç tarihi
B

BonezCrusher

Guest
Arkadaş kuşun suyuna limon yada üzüm sirkesi döksem zararı olurmu ? ishal durumu var hemde sürekli dışkılıyor uzun bir şekilde ve ikidebir kabarıyor.

İshal Var ise Aspur (Kanarya Yemi) Verebilirsin...Yemlerine Mısır Unu karıştırabilirsin...Sirke parazit oluşumunu engeller..Limon C vitamini canlılık kazandırır...

İshali geçmeden Yeşillik ve Mama vermekten uzak durun...

Son düzenleme:
İshal Var ise Aspur (Kanarya Yemi) Verebilirsin...Yemlerine Mısır Unu karıştırabilirsin...Sirke parazit oluşumunu engeller..Limon C vitamini canlılık kazandırır...

İshali geçmeden Yeşillik ve Mama vermekten uzak durun...

Limon ne kadar damlatıyım ?

Suluğa 4 - 5 Damla yeterlidir ama...Öncelikle İshal'ini geçirmeye yönelik tedaviler uygulayın...

İshalse pirinç unu katın suyuna. Haşlanmış patates de verin. İlerleme ihtimaline karşı evde sera diopur veya aviadiare bulundurun.

İshalse pirinç unu katın suyuna. Haşlanmış patates de verin. İlerleme ihtimaline karşı evde sera diopur veya aviadiare bulundurun.

Cins birşey bu kuş herşeyi yemiyor ağzının tadını bile biliyor hayvan :D yeşillik verdim önceden yemedi - meyve veriyorum ısırıp atıyor çekirdek sever verirsem tuzlu diye birde cips bunları kesin yer :D kraker bile yemiyor oynuyor sadece şu ishali düzeltiyim bir gözü zaten kör heralde daha pek çözemedim amaa

Geri