petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tahta mı plastik mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin orjinalinde plastik tünek var.Sizce onu tahta tünekle değişmeli mi?Tahta tüneğin avantajı nedir?Teşekkürler.

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Tahta tünel daha iyidir hem kuşların tahta tünegi ayakları ile daha iyi kavrıyor , tırnakları ve ayakları için en sağlıklısı tahta tünektir.

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Peki tahta tüneği ne sıklıkta nasıl temizlemeli ve ömrü ne kadardır?Teşekkürler.

4. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam ömrü süresizdir kırılmadığı sürece kuş kendi pisligini tünege yapmadıgı sürece temizlemek gerekmez ben ayda 1 defa falan yıkıyorum üzerindeki pislikleri temizliyorum o kadar.

5. Yusuf Akyüz

Ayda bir kere sirkeli su ile temizleyin. Yılda bir defa değiştirmeniz iyi our.

Sayfayı Paylaş