petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tek Ayaklı Kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 20 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar benim mubişim daha 1 ayını yeni doldurdu. Çok zıpırdı yerinde durmuyordu bir türlü ve bi gün ayağı incildi. Veteriner geçer dedi geçmedi bu sefer götürdüm felç olmuş dedi. Ayağı felç olmasına rağmen kafeste durmuyor canı acıyor ama dışarı çıkmayı çok istiyor mevbur elimle kavrayarak çıkarıyorum oda korkuyor yani benden soğumasından korkuyordum çok iyi dosttuk ama bu sıralar üstüme koyduğum anda atlıyor kaçıyor benden. 1- ne zaman düzelir ayağı ne yapmam lazım 2- benden dahada soğurmu nasıl alışır ? 3- sizin fikirleriniz..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Biz veterinerden daha iyi bilecek değiliz. Felç dediyse düzelmez. Ancak acısı zamanla geçecektir. Sen avuçlama kuşu kapağını aç, kendi çıksın. Ne yapıyorsa kendi yapsın.

3. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    saolun deniyeceğim :)

4. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş