Karadeniz Pet

Tekrar soruyorum cinsiyetlerini

aslan__89

Yeni Üye
Iyi günler üstatlar. Albino kuşumun cinsiyeti hakkında şüphe duymaya başladım. Bazı kişiler erkek olduğunu söylüyor tekrar bakarmısınız
IMG-20180418-WA0028.jpg
IMG-20180418-WA0032.jpg
IMG-20180418-WA0028.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20180418-WA0027.jpg
    IMG-20180418-WA0027.jpg
    141.2 KB · Görüntüleme: 15
Bu arada kuş albino olsaydı göz rengi kırmızı olurdu. Sizin miniğin türü siyah gözlü tek renkli muhabbet kuşu olarak geçiyor :)

Bu arada kuş albino olsaydı göz rengi kırmızı olurdu. Sizin miniğin türü siyah gözlü tek renkli muhabbet kuşu olarak geçiyor :)
Ne güzel bilgiler abi teşekkürederim. 40 yıl köle olasım geldi sana . 1.5 yıldır yanyanalar hiç çiftleşme belirtileri yok malesef yapmadigim mamada kalmadı ama olmayınca olmuyor galiba.

Ne güzel bilgiler abi teşekkürederim. 40 yıl köle olasım geldi sana . 1.5 yıldır yanyanalar hiç çiftleşme belirtileri yok malesef yapmadigim mamada kalmadı ama olmayınca olmuyor galiba.
Abi değil :D yumurta gelmesini çok mu istiyorsunuz? Değilse zorlamayın derim:) istiyorsanız da nijer tohumlu mama verin, havuç yedirin. Kafeslerinde dursunlar çoğunlukla ve sık sık yanlarına gitmeyin yalnız bırakın. Tabii illa ki olacak diye de bir şey yok, keyifle yaşasınlar sizle beraber :)

İnsan kendine engel olamıyor işte bir kuş alıyorsun sonra birde eşi olsun diyorsun, ardından yavru istiyorsun. Zorluyor insan ister istemez :). Yerli küçük ırk dediklerindenmi oluyor benim kuşlarım. Bunuda söyle rahat bırakayım abi

İnsan kendine engel olamıyor işte bir kuş alıyorsun sonra birde eşi olsun diyorsun, ardından yavru istiyorsun. Zorluyor insan ister istemez :). Yerli küçük ırk dediklerindenmi oluyor benim kuşlarım. Bunuda söyle rahat bırakayım abi
Abi değilim ama bayanlar da var bu forumda unutmayalım :D
Kuşun türü siyah gözlü tek renk muhabbet kuşu. İngilizcesi de şu yabancı kaynaklarda da şu şekilde geçiyor: “dark-eyed clear”

Abi değil :D yumurta gelmesini çok mu istiyorsunuz? Değilse zorlamayın derim:) istiyorsanız da nijer tohumlu mama verin, havuç yedirin. Kafeslerinde dursunlar çoğunlukla ve sık sık yanlarına gitmeyin yalnız bırakın. Tabii illa ki olacak diye de bir şey yok, keyifle yaşasınlar sizle beraber :)

havucu rendenin küçük kısmıyla rendeleyip mama kabında mı verelim [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abi değilim ama bayanlar da var bu forumda unutmayalım :D
Kuşun türü siyah gözlü tek renk muhabbet kuşu. İngilizcesi de şu yabancı kaynaklarda da şu şekilde geçiyor: “dark-eyed clear”
Ikinci uyarıda artık açıklama gereği hissettiniz heralde

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim bitanemler onlar :) havuç ve nijeri ihmal etmeyeceğim:)
Maşallah havuç tamam ama nijer i abartmayın bence mamalara koyun yeter sonra kafesiniz küçük yağlanmanyapabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri