Karadeniz Pet

tek gözünü kapatmasi?

Burcu ÖZ

Meraklı Üye
Arkadaslar kusumda bugun dikkatimi cekti sol gozunu daha fazla kapatiyo hatta direk kapali tutuyor baktim oyle gozunun etrafinda tuylerde acilma fln yok ucarken açıyor dinlenme halindeyken kapatiyor.cok tozlu yerlere gidiyor merdivenle bile ulasamadigim acaba oralarda toz flnmi kacti gozune

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

Konu hakkinda bilgisi olan daha once boyle bir durumla karsilasan yok mu? Belki de normaldir kendi kuslariniza bi bakarmisiniz nasil goz hareketleri

Öikrop kapmıştır. Şimdilik kendi haline bırakın. Rezene çayı yapıp bir panukla gözün etrafını temizleyin.

Aynen mikrop yapmıştır korkulacak bir durum olmadığını düşünüyorum maşallah kuşlarınıza

Öikrop kapmıştır. Şimdilik kendi haline bırakın. Rezene çayı yapıp bir panukla gözün etrafını temizleyin.

rezene çayıyla gözünün etrafını temizleyeceğim doğrumu anladım yoksa rezeneyi suluğuna koyup kuru bir pamukla gözünün etrafınımı temizleyeceğim

rezene çayıyla gözünün etrafını temizleyeceğim doğrumu anladım yoksa rezeneyi suluğuna koyup kuru bir pamukla gözünün etrafınımı temizleyeceğim

Çayıyla temizleyin. Kaynar olması tabi ılıtınca temizleyin

Geri