Karadeniz Pet

Tespitim Doğrumu (yorum)

• Konbuyu başlatan Ahmet Can Sari
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Can Sari

Guest
Bildiğiniz gibi hala elimde olan asabi kuşum için bir tespit yaptım. Doğrumu sizce.

Kuşu her dışarı saldığımda kendi başına bırakıyordum arada ilgileniyordum en son parmağım alıp kafesin içine atlatıyor ve kafesi kapatıyordum. Acaba kuşumun parmağıma gelmesindeki tedirginlik bundan olabilirmi.
ÖRNEĞİN:bir belgeselde gorile iğne vurulacaktı ve o odadan sahibi çıkarttılar çünkü iğne onun için acı veren bir şey ve o anda sahibini yanında görürse sahibini acı veren şeyle ilişkilendiriyor.
Kuşumdada bu olmuş olabilirmi ben genelde parmağım aldığımda kafese koymak için alıyorum sonrada kapağını kapatıyorum ve kuşta bunu kafese kitlenmekle ilişkilendirmiş olabilirmi? :confused:

(zihinleri aynımı çalışır bilmiyorum fakatbana mantıklı geldi) :rolleyes:

olabilir güvenini sarsıyorsunuzdur

Kafese koyarken zorla yakalayipmi koyuyorsunuz ?

Zorla yakalıyorum fakat zorla sokuyorum sayılmaz kafesin önüne getryorum bazen kaçıyor geri getiriyorum sonra o atlıyor.

Ama ben sadece tespitim doğrumu diye düşündüm bu kuş biraz acemiliğime geldi ve birazda ben okulda oldugum için evdekilerin kuşa ne yaptığı belli değil :)

Zorla yakalamaktan kastım parmağımla yani perdeye çıkıyor parmağımı uzatıyorum kaçıyor . Bende tekrar tekrar uzatıyorum..ama bu gün buldm kuşumun neden böyle
oldugunu küçük kuzenim kuşu rahat bırakmıyor boyna bişeler sokuyor :mad:@@

Geri