petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tespitim Doğrumu (yorum)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Can Sari tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can Sari

Bildiğiniz gibi hala elimde olan asabi kuşum için bir tespit yaptım. Doğrumu sizce.

Kuşu her dışarı saldığımda kendi başına bırakıyordum arada ilgileniyordum en son parmağım alıp kafesin içine atlatıyor ve kafesi kapatıyordum. Acaba kuşumun parmağıma gelmesindeki tedirginlik bundan olabilirmi.
    ÖRNEĞİN:bir belgeselde gorile iğne vurulacaktı ve o odadan sahibi çıkarttılar çünkü iğne onun için acı veren bir şey ve o anda sahibini yanında görürse sahibini acı veren şeyle ilişkilendiriyor.
    Kuşumdada bu olmuş olabilirmi ben genelde parmağım aldığımda kafese koymak için alıyorum sonrada kapağını kapatıyorum ve kuşta bunu kafese kitlenmekle ilişkilendirmiş olabilirmi? :confused:

(zihinleri aynımı çalışır bilmiyorum fakatbana mantıklı geldi) :rolleyes:

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    olabilir güvenini sarsıyorsunuzdur

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Kafese koyarken zorla yakalayipmi koyuyorsunuz ?

4. Ahmet Can Sari

Zorla yakalıyorum fakat zorla sokuyorum sayılmaz kafesin önüne getryorum bazen kaçıyor geri getiriyorum sonra o atlıyor.

Ama ben sadece tespitim doğrumu diye düşündüm bu kuş biraz acemiliğime geldi ve birazda ben okulda oldugum için evdekilerin kuşa ne yaptığı belli değil :)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Zorla yakaliyorsaniz size alismasi imkansiz sizden kacacaktir daima

6. Ahmet Can Sari

Zorla yakalamaktan kastım parmağımla yani perdeye çıkıyor parmağımı uzatıyorum kaçıyor . Bende tekrar tekrar uzatıyorum..ama bu gün buldm kuşumun neden böyle
    oldugunu küçük kuzenim kuşu rahat bırakmıyor boyna bişeler sokuyor :mad:@@

Sayfayı Paylaş