petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüğ kopması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir KECECI tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    kuşum daha kanatları uzamadı 1 gün önce uçmaya çalışınca kanadından resimdeki gibi tüğler çıktı bu günde kafesinin dibinde onların koptuğunu gördüm bu bir hastalıkmıdır yoksa doğal birşeymi.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kuş yavru gibi de değil ama küçük kantalar biraz kısa gibi tüyünün kopması dökülmesi normal ama uçmada problem var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

dostum tüy dökümünde vitamin takviyesi yapın normal duruyor düzelecek güçlenecektir benimde kuşum tüyde suan

3. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Daha yavru diye aldım ama gözlerinde irisi filan yok yem kırıyor geldiğinde tavuk civcivi kadardı kanadı kuyruğu tam bir hafta oldu alalı uzadı biraz. Suyuna avisol vit koyuyorum sebze meyvede veriyorum azar azar.

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kus 4 aylik civari tüy dökümünde

Sayfayı Paylaş