Karadeniz Pet

tüneğe tutunup kanat çırpıyorlar

Elif Özdemir

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Başlıkta olduğu gibi tüneğr tutunup kanat çırpıyorlar arkadaşlar uçmak mı istiyorlar.

Daha ne kadar çıkartayım dışarı yahu her gün açıyorum kafesi istedikleri kadar dolaşıp kendileri giriyorlar :))

Ya aynen mesela benim kuş kafes dışındayken ellerimi aşağı yukarı oynatınca hemen ellerime odaklanıp durduğu yerde kanat çırpıyordu onu hic cozememistim:)

Genelde böyle çok şımardıkları zaman yapıyorlar :) oyuncaklarla falan oynadıktan sonra tünekten tüneğe öterek hopluyorlar falan sonra bi bakıyorum ikisi birden kanat çırpıyor :)

Sormayın ne uyutuyorlar ne ders çalıştırıyorlar :) maşallah ama hoşumada gidiyor bi yandan kızamıyorum :)

Aynen saatlerce izliyorum benden iyice bıktılar. Elime ne zaman para geçse sürekli onlara bişey alıyorum inşallah yavrularınıda görürüm en yakın zamanda :)

Aynen saatlerce izliyorum benden iyice bıktılar. Elime ne zaman para geçse sürekli onlara bişey alıyorum inşallah yavrularınıda görürüm en yakın zamanda :)
Kus oyun parkları var ağaçtan yapılmış, bilmiyorsanız bir yazın Google a tam bir minyatur survivor ortamı onlar icin tavsiye ederim:)

Kuşlar kanatlarını kan dolaşımını sağlamak için çırparlar.

Geri