Karadeniz Pet

tünekten kavga

• Konbuyu başlatan Emel Ayaz
  • Başlangıç tarihi
E

Emel Ayaz

Guest
ACİL tünekten kavga

erkek kuş tünekte gelince dişi kafesin altina atiyodu onu sonra hole aldim onlari şimdi normal bir şekilde duryolar 2 si aynı tünekte salondayken niye kavga ediyolardi. yuvalıklarida var tabiki arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanırım dişi kuş kafesi sahiplenmiş durumda, erkek kuş kızışmış fakat dişi kızışmamışsa erkeğin yakınlaşma isteği sonucunda saldırgan davranıyor olabilir. Holde kavga etmeme sebebi yer değişikliğinde kaynaklıdır bir müddet sonra alışırlar yeni yerlerine alıştıktan sonraki durumlarını gözlemleyin derim ben

şuanda müzik açtim bilgisayardan ötüşüyolar son 4 gundür böyleler. cifleştirme döneminde ilgi göstermediğim için mi öyle yapiyolar yoksa.

şuanda müzik açtim bilgisayardan ötüşüyolar son 4 gundür böyleler. cifleştirme döneminde ilgi göstermediğim için mi öyle yapiyolar yoksa.

Sanmıyorum aksine çiftleşme dönemlerinde fazla haşır neşir olmamak daha faydalı stressiz bir ortam olursa daha rahat gerçekleşir çiftleşme ve yumurtlama dönemleri.

hım ama sadece gündüz ve geceleri sesiz olur bizim ev akşamlari evdekiler gelir tek tek evimiz biraz kücük kuşlar için özel bir oda yok malesef :S

hım ama sadece gündüz ve geceleri sesiz olur bizim ev akşamlari evdekiler gelir tek tek evimiz biraz kücük kuşlar için özel bir oda yok malesef :S

Özel bir odaya gerekte yok siz bakımları dışında çok fazla müdahale etmezseniz rahat bir ortam sağlamış olursunuz.

o şekil yapiyordum sadece su yemini degişiyordum okadar peki normal bir kuş kaç gun içinde çifleşir.

o şekil yapiyordum sadece su yemini degişiyordum okadar peki normal bir kuş kaç gun içinde çifleşir.

Bunun kriterleri şöyle birincisi eş tutmuş olacaklar, ikinci olarak kuşların her ikiside kızışma döneminde olmalı, üçüncü olarak kuşlar tüyden çıkmış tüm tüylerini yenilemiş ve formunda olmalılar gerisi onların paşa gönlüne kalmış.

Geri