petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ufak Fare 3 aylık kuşa zarar verir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Behçet tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Behçet

Ufak Fare 3 aylık kuşa zarar verir mi
    arkadaşlar evimde bi kaç kez fareye rastladım yapıştırıcı koyuyorum yakalıyom da fareyı gene cıkıyo kuşuma zarar verır mı veya korkutur mu ?
    ayrıca masanın cekmecesıned kusun her turlu yemı var ama dokunmuyor

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Fare ufaksa birsey yapamaz kuslara.. ama kuslar tedirgin olursa yavrulama vs olmayabilir..

3. Ahmet Behçet

fare ufak kuşum da zaten tek 3 aylık jumbo yavru o deıl sabah 9 da evden cıkıyom aksam 9 da eve gelıyom inşallah bı sıkıntı olmaz.

4. oguzhan01

oguzhan01 Guest

farelerde omurga olmadığı için kafesin tellerinden girebilir ve kuşları ıssırarak öldürür yemez. fare bugün küçük ama ya büyüğü varda görmediyseniz ya da 2-3 ay sonra o da büyürse garantisi yok malesef bence iyice bir zehirleyin evi. ben bir canlı olmasına rağmen fareleri hiç sevmem kuşumuza sahıp çıkalım :)

5. Ahmet Behçet

yanı fare kucuk dedıysem yavru deıl ufak farelerden yanı evı nasıl zehırleyeyım fareler ıcın bende hıc sevmem :S

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Size tavsiyem o fareden bir an önce kurtulun çok küçük deliklerden geçebilirler ve kuşları öldürüp bırakırlar, bir sürü güvercinimizi telef etti evinize nerden giriyorsa orayı kapatın kuşunuzun girmediği odalara fare zehiri var yem şeklinde onlardan dökün.

7. Ahmet Behçet

farenın delıgını bulamadım kı zehırlı bugday deıl de yapıstırıcı bırakıyorum ben

8. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bence hiç uğraşmayıp bir ilaçlama şirketiyle görüşün çok pahalıya patlayacağını sanmıyorum. böylesi daha garanti olacaktır. bir daha uğraşmazsınız.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. fare muhabbet kuşu yer mi

,
  2. fare saldırırmı

,
  3. fare idrarı muhabbet kuşuna zararları

,
  4. fare muhabbet kusu yemi yer mi,
  5. fare kuşu nasıl yer,
  6. fare kuşları korkuturmu,
  7. fare muabet kuşuna saldırırmı,