Karadeniz Pet

Ufak Fare 3 aylık kuşa zarar verir mi

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
Ufak Fare 3 aylık kuşa zarar verir mi
arkadaşlar evimde bi kaç kez fareye rastladım yapıştırıcı koyuyorum yakalıyom da fareyı gene cıkıyo kuşuma zarar verır mı veya korkutur mu ?
ayrıca masanın cekmecesıned kusun her turlu yemı var ama dokunmuyor

Fare ufaksa birsey yapamaz kuslara.. ama kuslar tedirgin olursa yavrulama vs olmayabilir..

farelerde omurga olmadığı için kafesin tellerinden girebilir ve kuşları ıssırarak öldürür yemez. fare bugün küçük ama ya büyüğü varda görmediyseniz ya da 2-3 ay sonra o da büyürse garantisi yok malesef bence iyice bir zehirleyin evi. ben bir canlı olmasına rağmen fareleri hiç sevmem kuşumuza sahıp çıkalım :)

yanı fare kucuk dedıysem yavru deıl ufak farelerden yanı evı nasıl zehırleyeyım fareler ıcın bende hıc sevmem :S

Size tavsiyem o fareden bir an önce kurtulun çok küçük deliklerden geçebilirler ve kuşları öldürüp bırakırlar, bir sürü güvercinimizi telef etti evinize nerden giriyorsa orayı kapatın kuşunuzun girmediği odalara fare zehiri var yem şeklinde onlardan dökün.

farenın delıgını bulamadım kı zehırlı bugday deıl de yapıstırıcı bırakıyorum ben

farenın delıgını bulamadım kı zehırlı bugday deıl de yapıstırıcı bırakıyorum ben

bence hiç uğraşmayıp bir ilaçlama şirketiyle görüşün çok pahalıya patlayacağını sanmıyorum. böylesi daha garanti olacaktır. bir daha uğraşmazsınız.

Geri