Karadeniz Pet

ureticiden alali 60 gun oldu hala ciflesmediler

baykus

Yeni Üye
Arkadaşlar bi üretici abimden 2 çift genç 1 agiz yavrusu alinmiş muhabbet kuşu aldim mama yem sicaklik sessizlik herşey normal ama ciflesme yok istekte yok ayni ortamda benim 1 çift kuşum war yani kendi yeyistirdigm onların yavrusu war bu üretici abimden aldigim kuslarin yawru yapmama ihtimali warmi

Yerini yadırgamış olabilirler. Eğer yerini beğenmezse hiç yumurtlamayabilir.

Bende dişi vardı erkek aldim anlaşıyorlar falan ama 6 ay tık yoktu. En son benim üretim yapan arkadaşa götürdüm. Biraktim yarım saat sonra beni aradı senin takım maşallah alıp veriyor dedi, yuh artık dedim, yani arkadaşın dediği gibi her şey çok güzel olabilir ama yerini beğenmediyse çok zor

Tuh 240 TL para werdm iki çifte yandi keten helvam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

Beyler walla üzüldüm simdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Adam satarken hiçbir sikinti olmaz dedi

Tmm atarim ama hic yawru yapmaya bilir ihtimali çok kotu

Evde pek kullanılmayan sesiz sakin bir odada yüksek bir yere koyun biraz zaman tanıyın, kuşlarınıza mama yaparak kızışmasını sağlayın olmaz diye bir şey yok olur ama ne zaman olur Allah bilir biraz sabredin güzel güzel yavrular almanız dileğiyle.

belki 3 hafta sonra belki 3 ay sonra çiftleşirler kuşların durumuyla alakalı birşey bu resimlerini koyarmısınız burun kısımlarını çekip ?

Arkadaslar bu kismindan nasil anlasiliyo disi yemi yoksa erkegemi bakiliyo bununla ilgili fotolar varmi forumda

Tabiki disi 6 aylik erkek 1 yasina yakin iyi anlasiyolar birbirlerîi kasiyolar besliyolar. Tunekte hep beraberler ama burunlarindan kizisip kizismzdiklarini ilk defa duydum nasil anlicaz neye dikkat edicem

Verdiğim linkte kızışmış olan dişilerin resimleri de mevcut. Kızışan dişinin çeresi(burun kısmı) koyu kahverengi olur ve kabuk tutmuş gibi görünür buda kuşun kızıştığını gösterir. Nijer toğumu, yumurta maması gibi ek besin takviyeleriyle yetişkin kuşlarınızın kızışmalarını sağlayabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Verdiğim linkte kızışmış olan dişilerin resimleri de mevcut. Kızışan dişinin çeresi(burun kısmı) koyu kahverengi olur ve kabuk tutmuş gibi görünür buda kuşun kızıştığını gösterir. Nijer toğumu, yumurta maması gibi ek besin takviyeleriyle yetişkin kuşlarınızın kızışmalarını sağlayabilirsiniz.

Yayinladiginiz link nerede giremiyorum

üreticiden bende aldım.. bu işin profesyoneline danıştım yavru vermeyince.. kusların üreme dönemine girmiş olması gerekiyormus öncelikle sonra besin takviyesi, ortam gibi sartların saglanması gerekiyormus.. bende bekliyorum sabır ya Allah :)

Tuh 240 TL para werdm iki çifte yandi keten helvam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

Beyler walla üzüldüm simdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Adam satarken hiçbir sikinti olmaz dedi

ne iyi bir arkadaşmış o ya 240 tl

dost kazıgı durumları olmus galiba :(

2 çifte 240 verdim bi takim iri iki İngiliz kirigi bi takimda Hollanda yerli digiller ne biliyim arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:07 -->-> Daha önceki mesaj 08:06 --

Verdiğim paranin fazla sini helal etmiorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:14 -->-> Daha önceki mesaj 08:07 --

Yok arkadaş bu kus işinde samimi soyluoyorum güvenilir bi adam tanimadim iyi niyetli dürüst insanlar wardirda oonlarinda bu dewirde nesli tukendi

Geri