Karadeniz Pet

üreticiden tavsiye yardım edermisiniz emin olamadım

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
aradaslar üreticiden bir tavsiye aldım çift muhabbet kuşlarına fi veriyormuş kızışmalarına yardımcı olmak için fii iri oldugu için makinadan geçiriyormuş normal yem büyüklüğüne gelene kadar sonra yeminin içine katıyormuş sizce nasıl olur yapsam tavsiyelerinizi bekliyorum

güvercinlerde kullanılıyordu bildiğim kadarıyla ama muhabbetlere verildiğini duymadım.

bende duymadım muhabbet kuşlarina mama ve ya nijer veriyolar... dostum...

bende öyle biliyorum ama yumurtlamalarında baya etkili oluyormuş başka yardımcı olmak isteyen varmı arkadaslar özellikle ustalardan haber bekliyorum ne kadar uygundur muhabbet kuşu bu yemi kaldırabilirmi bünyesi sizce dayanıklımıdır bu yem için çünki benim bildiğim güvercinlere verilir ve genllıkle 2 hafra sonrasında falan yumurta alınır bu kadar etkılı bi yem mubişlermiz için uygunmudur

güvercinlerde kullanırdık, yaz aylarında özellikle, kışın tavsiye edilmezdi. Ama yumurtlamaları için değil daha sağlıklı beslene bilmeleri için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

Güvercinlere kızdırıcı olarak çedene (kenevir tohumu) verilir. Sağlıklı yumurta yapmaları içinde kalsiyum takviyesi gerekir. Eğer güvercinler dışarı çıkıyorsa doğadan kalsiyum takviyesini kendi karşılar. Muhabbet kuşları hakkında bilgim yok

Geri