petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretim için kafes boyutu önemlimidir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve armand0 tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. armand0

armand0 Guest

İyi günler arkadaslar merak ettiğim için soruyorum acaba üretim için kafes boyutu önemlimidir boyutları ne kadar olmalıdır. Yoksa kuşların bakımları düzenli olduktan sonra bir sorun oluşmazmı deneyimli bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kafesin boyutu elbette üretim için önemlidir. Muhabbet Kuşu Üretim Kafesi diye Google'de sorgulama yaparsanız bir sürü farklı farklı sitelerde satılık kafesler yer almakta.

Örnek Üretim Kafesi;

Bunlar Olmaz;

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence önemli çok küçük kafeslerde yağlanarak yumurta yapma olayı azalır
    ama daha iyi bilenler ola bilirde ben böyle düşünüyorum

4. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    minimum 35-40 santim genişlik gerekir üretim için

5. Tunç ÇAĞATAY

Hayvan satan yerlerde kuçuk kafeslerde bile yapanlar var ama geniş olması tabi daha iyi

6. armand0

armand0 Guest

Üretim kafeslerini biliyorum fakat petshoplarda satılan kafeslerde bile üretim yapanları gördün elbette eksi yönleri vardır

Sayfayı Paylaş