petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretimhane

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Yeni üretimhanem nasıl sizce?

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Guzel :) INSlh saglikli yavrular alirsin

3. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Çifthaneyi ne kadara aldınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Ben bunun aynısını 29 tl ye almıştım. Yalnız bu kafeste biraz sorun oluyor benim için. çünkü alt tabanda bulunan siyah tabaka iç kısımda duruyor . Yani temizlik sırasında bu tabanı çıkartmaya çalıştığım da iç kısımda ki tabaka hareket ediyor bu da kuşların korkmasına sebep oluyor. Kafesin içi filan güzel ama işte bu tip sorunlar da oluşabiliyor.. :)
    Bir de benden size tavsiye eğer çifthane almak istiyorsanız biraz daha fazla para verip yatay telli kafes almanız çok iyi olacaktır. Çünkü benim çifthane dikey telli . Dişi kuşum tazı gibi yan yan dolaşıyor kafesin içinde.. :D

5. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler forumdaki arkadaşlarda bana kafesimin dar olduğunu söylediler bende işime en çok yarayacak olanı arıyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Amin inşallah
    Kargo dahil 35 tlye geldi bana
    Ben şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama baya rahat bir kafes gerçekten tek sıkıntı yan yan dolaşmaları ama çoğu zaman uçmayı tercih ediyorlar buda kilo almalarını engelliyor:p
    Ben üretimhanemden çok memnunum;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

Aziz bey üretimhanenin bu kadar büyük olması sizce sorun olur mu acaba erkek kuşum 4 yıldır bende dişi kuşumun 4. haftası birbirlerini kaşıyolar öpüşüyorlar yem kusuyorlar ama tem şımarık(erkek) şaşkına(dişi) ayağını atmaya çalışıyo şaşkın bir gaga darbesiyle nakavt ediyo daha çok mu sabretmeliyim:confused::confused:

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    çok güzel bir çiftane.aynısını bizde sipariş verdik

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

güzel ve uygun fiyata almisin dostum hayırlı olsun.

9. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Bence herhangi bir sıkıntı olmaz aksine daha iyi olur , çünkü açık alanda daha iyi uçar ve daha çok beğenirler birbirlerini.. :)

10. Nilgün BULUT

yiğit kafesde üretimhaneler kısmında 101 numaralı çifthaneye bir bakın yan telli ve 25 tl

11. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tşk ederim sizede hayırlı olsun kuşlarınız güle güle kullansın:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

Tşk ederi evet iyi fırsat oldu tellerin din olması sorun oldu ilk zamanlar ama alıştılar süper yürüyorlar yan yan:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

Tşk ederim verdiğiniz bilgiler için inşallah verim alırım artık yaaa:p:p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Buda şımarık ve şaşkın içinde hali üretimhanemim resimleri

12. Aysetursak

Çifthaneniz çok büyük duruyo :) boyutları ne acaba

13. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Evet birazcık büyük genişlik 65 cm yükseklik 43 cm derinlik 31 cm kargodan geldiğinde ben gititm almaya kargodaki bayan diyo ki baya değerli kuşlar olmalı bende öleler dedim kıymetliler:D

14. ibraksum

ibraksum Guest

merhaba; üretimhaneyi nereden aldığızı öğrenmemiz mümkünmüdür, teşekkürler

15. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tabi ki yigit kafes yazın google amcaya üretimhaneler bölümünde bi sürü çeşitleri var ben bunu beğendim aldım ama dikkat etmemişim dikey telli bu yatay telli olsa daha iyi olur ama benim kuşlar alıştı artık sizde ona göre bakıp karar verebilirsiniz:eek:

16. ibraksum

ibraksum Guest

teşekkür ederim, gülü güle kullanın sizde :)

17. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tşkler daha iyisi size olsun:eek:

18. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    bende aynısından aldım gaytet memmunum iki çift kuşum var

Sayfayı Paylaş