petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ürkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oka.56 tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. oka.56

oka.56 Guest

yaklaşık 1.5 yaşında bir erkek kuşum var. Elini uzatır uzatmaz geliyordu şimdi kaçmaya çalışıyor uçuyor kaçıyor birde elini uzatınca ani hareketler yapıyor saldırıyor.
    Bir kaç gün önce 3 Yaşındaki Yiğenler kuşu biraz korkuttu ödü patlamasından korkuyorum bir yardım edin

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kuşun size olan güveni bitmiş , hiç bir zaman için ani hareketlerle yaklaşılmamalı artık bilmiyorum güveni tekrar kazanmak zor gibi.

3. oka.56

oka.56 Guest

Hadi ya şuan önümde şişe kapağıyla oynuyor. Geri kazanmak için ne yapmam lazım

4. Ahmet Can Sari

Benim kuşta bu şekilde bu yüzden jako almayı düşünüyorum mubişler en ufak hatanda küsüyorlar. Jakoda böyle bir sorun olmaz heralde.

Sayfayı Paylaş