Karadeniz Pet

üzücü bir olay

ilyasanka

Meraklı Üye
5 takım kuşumu ayırmıstım 2 ay kadar olup 10 agustosda tekrardan birleştirecektim(eşe atacaktım) fakat en sevdigim takımın dişişi ne yazıkki öldü.erkeği ile cok güzel anlaşıyorlardı içim yandı.sanki bir dişi daha kaybedecegim giibi duruyor :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2 hafta once 2 damizlik disimi kaybettim. Biri yumurtlamak uzereydi. Uzucu maalesef. Herkese gecmis olsun, basi sagolsun.

Geçmiş olsun.İnşallah en kısa zamanda anlaşacağı yeni bir eş bulursunuz.

geçmiş olsun.
Ben de bir erkek kaybettim geçen hafta gözüm gibi bakıyordum. :(

2 hafta once 2 damizlik disimi kaybettim. Biri yumurtlamak uzereydi. Uzucu maalesef. Herkese gecmis olsun, basi sagolsun.

geçmiş olsun.inşallah en kısa zamanda anlaşacağı yeni bir eş bulursunuz.

malesef bu olaylar cok üzdü sırayla gitmeye basladılar levent abi 5 düşüden 2 tane kaldı 2 gün içinde 3 dişim öldü:((( 5 erkek 2 dişim kaldı bu hobi işi burada kalıcak gibi cok üzüldüm bırakırım artık bu hobiyi oncada özel güzel bir oda ayarladım emek harcadım muazzam yapmıstım da olmadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Gökhan abi basın sagolsun o daha kötü koyar ugur abi bu saattten sonra zor bilmiyorum bıraktım saldım gidip de ne dişi alırım ne de baska bir sey gibime geliyor 2günde 3 dişi :(

Neden ölüyorlar sizce?

Belli bi sebep varmı tahmin ettiğiniz?

5 takım kuşumu ayırmıstım 2 ay kadar olup 10 agustosda tekrardan birleştirecektim(eşe atacaktım) fakat en sevdigim takımın dişişi ne yazıkki öldü.erkeği ile cok güzel anlaşıyorlardı içim yandı.sanki bir dişi daha kaybedecegim giibi duruyor :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Geçmiş olsun.
Ben de bir erkek kaybettim geçen hafta gözüm gibi bakıyordum. :(

malesef bu olaylar cok üzdü sırayla gitmeye basladılar levent abi 5 düşüden 2 tane kaldı 2 gün içinde 3 dişim öldü:((( 5 erkek 2 dişim kaldı bu hobi işi burada kalıcak gibi cok üzüldüm bırakırım artık bu hobiyi oncada özel güzel bir oda ayarladım emek harcadım muazzam yapmıstım da olmadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Gökhan abi basın sagolsun o daha kötü koyar ugur abi bu saattten sonra zor bilmiyorum bıraktım saldım gidip de ne dişi alırım ne de baska bir sey gibime geliyor 2günde 3 dişi :(

geçmiş olsun herkese. neden ölüyorlar acaba? sıcak havanın etkisi nedir sizce?

bundan 2 ay öncede salgın gibi
snaırsam

geçmiş olsun bence bulaşıcı bir hastalığa yakalanmış olabilirler diğerlerinede bulaşmadan önlem alsan iyi olur gibi geliyor bana

Son düzenleme:

Oyle kardesim sorma. Bakalim ne olacak. Boyle olunca moral bozuluyor tabii. Yine de hemen soguma. Insallah duzelirler. Benim birisi ishaldi kuttaramadim. Digeri de buyuk ihtimalle kalp krizi. Cunku kaskatiydi. Genelde adrenalin salgilarken olumlerde boyle oluyor cunku.

elimde 2 dişi 5 erkek kaldı 2 aydır ayrı tutmustum dedim yapacak bir sey yok birlestireyim kalan dişileri eslerine attım öleceklerse de bari eslerinin yanında vakit geçirsinler atar atmaz bir tanesi hemen ciftlesti saglam bir sekilde sarı mavi olan takımım eger bir sey olmazsa tekrar dan benim adıma bir umut ısıgı olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

Oyle kardesim sorma. Bakalim ne olacak. Boyle olunca moral bozuluyor tabii. Yine de hemen soguma. Insallah duzelirler. Benim birisi ishaldi kuttaramadim. Digeri de buyuk ihtimalle kalp krizi. Cunku kaskatiydi. Genelde adrenalin salgilarken olumlerde boyle oluyor cunku.

kalanlardan umutluyum birisi yesil ısık yaktı bilede elimde 3 erkek kaldı altta salamda takılıyorlar esleri yok:(((aksilik olmazsa bir takımım ciftlesti bir umut heves yapacaksa onalrdan bekliyorum belki sistemimi bozmak zorunda kalmam cok ugras ve emek le yaptım hobihanemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

Geçmiş olsun , başka ölüm olmaz inşallah.

ins yoksa dişi kalmıyacak elimde hep dişiler gitti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Güncel
dünden beri ölüm yasanmadı su andakiler saglıklı duruyor 2 cift 3 erkekle devam