petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üzücü bir olay

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve ilyasanka tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    5 takım kuşumu ayırmıstım 2 ay kadar olup 10 agustosda tekrardan birleştirecektim(eşe atacaktım) fakat en sevdigim takımın dişişi ne yazıkki öldü.erkeği ile cok güzel anlaşıyorlardı içim yandı.sanki bir dişi daha kaybedecegim giibi duruyor :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Başın sağolsun İnşallah başka kayıp yaşamazsın.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    2 hafta once 2 damizlik disimi kaybettim. Biri yumurtlamak uzereydi. Uzucu maalesef. Herkese gecmis olsun, basi sagolsun.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Geçmiş olsun.İnşallah en kısa zamanda anlaşacağı yeni bir eş bulursunuz.

6. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    malesef bu olaylar cok üzdü sırayla gitmeye basladılar levent abi 5 düşüden 2 tane kaldı 2 gün içinde 3 dişim öldü:((( 5 erkek 2 dişim kaldı bu hobi işi burada kalıcak gibi cok üzüldüm bırakırım artık bu hobiyi oncada özel güzel bir oda ayarladım emek harcadım muazzam yapmıstım da olmadı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Gökhan abi basın sagolsun o daha kötü koyar ugur abi bu saattten sonra zor bilmiyorum bıraktım saldım gidip de ne dişi alırım ne de baska bir sey gibime geliyor 2günde 3 dişi :(

7. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    Neden ölüyorlar sizce?

Belli bi sebep varmı tahmin ettiğiniz?

8. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7

geçmiş olsun herkese. neden ölüyorlar acaba? sıcak havanın etkisi nedir sizce?

9. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    bundan 2 ay öncede salgın gibi
    snaırsam

10. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    geçmiş olsun bence bulaşıcı bir hastalığa yakalanmış olabilirler diğerlerinede bulaşmadan önlem alsan iyi olur gibi geliyor bana

#10 alse, 9 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 9 Ağustos 2015
  11. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Oyle kardesim sorma. Bakalim ne olacak. Boyle olunca moral bozuluyor tabii. Yine de hemen soguma. Insallah duzelirler. Benim birisi ishaldi kuttaramadim. Digeri de buyuk ihtimalle kalp krizi. Cunku kaskatiydi. Genelde adrenalin salgilarken olumlerde boyle oluyor cunku.

12. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun , başka ölüm olmaz inşallah.

13. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    elimde 2 dişi 5 erkek kaldı 2 aydır ayrı tutmustum dedim yapacak bir sey yok birlestireyim kalan dişileri eslerine attım öleceklerse de bari eslerinin yanında vakit geçirsinler atar atmaz bir tanesi hemen ciftlesti saglam bir sekilde sarı mavi olan takımım eger bir sey olmazsa tekrar dan benim adıma bir umut ısıgı olabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

kalanlardan umutluyum birisi yesil ısık yaktı bilede elimde 3 erkek kaldı altta salamda takılıyorlar esleri yok:(((aksilik olmazsa bir takımım ciftlesti bir umut heves yapacaksa onalrdan bekliyorum belki sistemimi bozmak zorunda kalmam cok ugras ve emek le yaptım hobihanemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

ins yoksa dişi kalmıyacak elimde hep dişiler gitti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Güncel
    dünden beri ölüm yasanmadı su andakiler saglıklı duruyor 2 cift 3 erkekle devam

Sayfayı Paylaş